2737
2734
عنوان

چقد دلم میخواد حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 19 پست
مشکلت با همسر سابقت چی بود گلم ؟ صدرصد لیاقت تو رو نداشتن و یکی گیرشون میاد که خونشونو تو شیشه کنه& ...

یه بار یه واسطه فرستادن اونم ۵ ماه بعد دعوا‌. اگه اصرار میکردن اره ولی نکردن که. منم خطم رو عوض کرده بودم راه ارتباطی نداشتیم 

یه بار یه واسطه فرستادن اونم ۵ ماه بعد دعوا‌. اگه اصرار میکردن اره ولی نکردن که. منم خطم رو عوض کرده ...

واقعا به این نتیجه رسیدم که لیاقت نداشتن 

بنظرم ادامه دادن اون زندگی ضربه بیشتری بهت میزد چون زندگی ککردن با ادم قدرنشناس عذاب دهنده س 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا به این نتیجه رسیدم که لیاقت نداشتن  بنظرم ادامه دادن اون زندگی ضربه بیشتری بهت میزد چون ...

از طلاقم پشیمون نیستم اصلا

پسره خنگ بود 

ولی من باید این رابطه رو بهم میزدم نه اونا

سلام عزیزم ببخشید من تویکی از تاپیکات خوندم میخای بری پزشک قانونی برای گواهی سلامت طلاق، منم از دادگاه اخطاریه برام اومده ک برم گواهی بگیرم برای تمکین. هیچ رابطه ای نداشتم ولی چندروزه سوزش دارم و عفونت و خارش میترسم بگه سالم نیست و بشم اش نخورده و دهن سوخته

شما اخرش چیکار کردی ب شما گفت سالمی؟ نامه رو ب خودت داد؟ ممنون میشم جوابمو بدی

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
2728
سلام عزیزم ببخشید من تویکی از تاپیکات خوندم میخای بری پزشک قانونی برای گواهی سلامت طلاق، منم از دادگ ...

اره نامه رو ب خودم داد منتها پلمپ بود. ولی اونجا اگه بپرسی بت میگه شفایی.  نه بابا اینطوری نیس سوزش ک از علائم ازاله بکارت نیس اونم بعد چند ماه