2737
2739
عنوان

بچه ها یه ضد حال ویژه 😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 54 پست
😐د خب مگه‌نمیگی پسر متولد ۶۰ بعد بیاد از او خواتسگاری کنه که متولد ۷۶😁😂 ۱۶سال فاصله سنی؟تو بچشو ...

همین دیگه فقط به این امید یه ذره آروم شدم😅😅😅ولی خب خانومه سن منو نپرسید که 😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسره ۳۸سالش بوده اخه واقعا دیگه ۳۸خیلی دیره 

نسل اینده زیر۴۰‌دیگ نمیتونن ازدواج کنن چون تاخودشونو جمع کنن یکم سرمایه جمع کنن همون میش

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2731
همین دیگه فقط به این امید یه ذره آروم شدم😅😅😅ولی خب خانومه سن منو نپرسید که 😂😂

شکلتو که دیده😂😂😂

بیبی فیسی؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2738
نه ولی خب همه میگن همون سنتو نشون میدی !!

خب پس😁

منو همه میگن کمتر سنم نشون‌میدم☹️البته در خد یکسال دوسال

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
یعنی چی شیک‌پوش بود بگو‌ماهم همپنکار کنبم😂😂😂😂

با کلاس بود یه جورایی !!یه پالتوی بنفش خوشگل پوشیده بود با شلوار و شال مشکی !!بهش میومد !!بوی ادکلن اشم که عالی!!البته اینم بگم ما تبریز هستیم تبریز خانوما اینطوری تو خیابون از دخترا خواستگاری میکنن!!۱ماه پیش ام یه خانومه از من شماره خواست برای برادرش تو همین خط واحد داشتم میرفتم دانشگاه 😅😅

با کلاس بود یه جورایی !!یه پالتوی بنفش خوشگل پوشیده بود با شلوار و شال مشکی !!بهش میومد !!بوی ادکلن ...

اوه خیلی خط واحدش عالیع فردا بیام تبریز😂

تبریزیا ک بنظرم همشون خوشگلن 

خیلی شهر خوبیه و مهمون نواز 😍عالی هستین

خوبه که ☺️

اره ولی میترسم بعد‌ازدواج یهو زنونه بشه قیافم

یعنی متنفرم😑

سه دوستام قیافش خیلی کوچیک میزد

ایروهاشو فقط برداشت

ولی نازک

شکل مامانم شد😑😑😑😑

بعد دیگه ترسیدم☹️

دلم‌میخواد ازدواج کردم برندارم و رنگم‌نکنم ولی شکل هپلیا میشم😂😂😂

2706