2733
2734
عنوان

بچه ها یه ضد حال ویژه 😅😅

386 بازدید | 54 پست

تو خط واحد یه خانومه از دختری که پیش من نشسته بود خواستگاری کرد😬😅البته وقتی سن پسرشو گفت امیدوارم شدم 😅😅اخه دختره ۶۶بود پسره ۶۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
۳۸ساله هنوز مجرد😨😨 دیگه انقد دیرم اصلا خوب نیس😒😒

شایدقصدازدواج نداشته یاخواستگار

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
تو با یه دختر یه جا باشی بیان از اونکی خواستگاری کنن ضد حال نمیخوری😂😂من خوردم ☹️البته من ۷۶ام  ...

😐د خب مگه‌نمیگی پسر متولد ۶۰

بعد بیاد از او خواتسگاری کنه که متولد ۷۶😁😂

۱۶سال فاصله سنی؟تو بچشون میشدی😐

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2706