2733
2739
عنوان

كي پسرمو از شير بگيرم

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوري گرفتينش؟؟

عزیزم چسب واینا نزن قرمزی نزن نگو زخمیه الکی گریه کنی کلا اشتباه .اصلا سینتو بهش نشون نده نزار دست بزنه تنها کاری باید بکنی سرگرم کردنش دادن خوراکی هایی که دوست داره موقع شیر خواستن حواسش پرت کن.یکم شبا سخته اونم دو روز اول ولی کلا سه چهار روز طول میکشه یادش میره

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728

معلومه بگیر

زیادم دادی چه خبره؟؟؟

خرابی دندوناش..عدم میل به غذا...کیفیت خواب شب...وابستگی کاذب...

همه اینا رو شیر دادن بیشتر از چهارده ماه ایجاد میکنه..

مخالفان ریپلای نکنن چون جوابشونو نمیدم، به کسی برنخوره😊

خانما یه سوال...چرا قبل اینکه هوا گرم بشه باید بچه رو از شیر بگیریم؟؟؟

میگن تو هوای گرم خوب نیست بچه زود مریض میشه دکترها نمیگن مامانا میگن از  قدیم گفتن دیگه دهن به دهن اومده رسیده.تو نت هم سرچ کنی تابستون رو میگن نه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

من کاری که برای پسر دومم کردم واقعا خوب بود

اول که مرتب قبلش براش قضه گفتم از بچه ها که بزرگ میشن و دیگه مامانشون می می نداره چون بزرگ شدن و غذاهای خوشمزه میتونن بخورن و بچه های بزرگ فامیل که دوستشون داشت رو براش مثال زدم

بعد چسب پهن کل سینه رو پوشوندم و چون سوتین شیر دهی بود فقط وسط رو میدید و نمیفهمید چسب هست(اگه دور سینه رد ببینه که میشه بکنی فایده نداره)

بعد هم میوه و خوراکی های مفید بهش میدادم

میبردمش یخچال...

درهرحال یه چیز بدون هرموقع بخوای بگیری سختی خودش رو برای بچه داره

2738
نه اون حرف قدیمی ها بود هوا گرمه بچه تشنه میشه بیشتر براش سخته از شیر بگیری

پسر منم اصلا بلد نيست اب بخوره

تا تشنه ميشه مياد سراغ سينه ام

شايد در طول روز يوقتهايي تا ده بار هم بياد

نميدونم بااين همه وابستگي چطوري جداش كنم

يعني عشق ميكنه وقتي شير ميخوره هيچ غذايي رو به اندازه اين دوست نداره

وقتي هم براش غذا ميارم فقط اشارهرميكنه به سينه ام 

با غذا هم كه سير ميكنم بازم فايده نداره چون سينه رو بعدش ميخواد

منم دخترم 20 ماهشه میخام به این زودی بگیرمش. درکل خیلی وابسته نیست ولی میترسم دندوتاش پوسیده شه میخ ...

خوش بحالت

چطورتونستی به این زودی ازپوشک بگیریش؟

من دخترمو میخوام ازپوشک بگیرم

30بار میبرمش دشوری،دریغ از1بار کاری کردن

بعدکه میاد داخل 5 دیقه بعد کارشو میکنه

پسر منم اصلا بلد نيست اب بخوره تا تشنه ميشه مياد سراغ سينه ام شايد در طول روز يوقتهايي تا ده بار ه ...

عزیزم ... پسر منم ۹ ماهشه وقتی سینمو میبینه حتی وقتی دارم لباسمو عوض میکنم چنان ذوقی میکنه ک نگو

فداتشم جوجم👶
پسر منم اصلا بلد نيست اب بخوره تا تشنه ميشه مياد سراغ سينه ام شايد در طول روز يوقتهايي تا ده بار ه ...

از اون بدتر هاش هم بعد دو سه روز ول میکنن شروع کن میبینی که کم کم ول میکنه

2706