2737
2734
عنوان

كي پسرمو از شير بگيرم

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 47 پست
چجوری؟ چی بهش میدین بهونه نمیگیره؟ 

صبح قبل ازاینکه بیداربشه به سینم چسب زدم وگفتم اوخ شده امدبخوره دیدنمیتونه روزاول خیلی بهونه میگرفت ولی هرروزکمترمیشه مرتبم شیرپاستوریزه توشیش میریزم بهونه بگیره بهش میدم.بیسکوییت ونون خشک.شکلاتم گرفتم به‌ونه گرفت دستش میدم یه پیمونه غذااضافه درست میکنم توقابلممه براش کنارمیزارم تاجایی که بشه نمیزارم گشنش شه

اینو متخصصین نوزاد قبول  ندارن حکم آب نداره خیلی هم خاصیت داره برا خورد بچه یه سری مواد خاصی تو ...

اینجور نیست اونایی که شیر مادر خوردن مقاوم ترن من خیلیها رو دیدم با وجود خوردن شیر مادر بنیه خیلی ضعیفی دارن اما در عوص یه بچه شیر خشکی دیدم که خیلی سالمه بعد از یه سال عروس ما هم دکتر بهش گفته بود حکم اب بدن رو داره باید غذا بهش بدی تا ویتامینا تامین بشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش بحالت چطورتونستی به این زودی ازپوشک بگیریش؟ من دخترمو میخوام ازپوشک بگیرم 30بار میبرمش دشوری، ...

دخترم از 15ماهکی تو پوشکش جیش میکرد بهم میگفت با اشاره، بعد کمکم بزرگش رو بهم گفت، من خودم وقت نکردم و تا چندماه نگرفتمش ولی هربار با خودم میبردمش دستشویی و اگه داشت میکرد اگرم نه که هیچ

یه مدتم که نز یک عید بود و زیاد خونه نبودم و بعدشم عید شد چون بیشتر پوشک بود یادش رفت، دیگه بعد عید که اومدم خونه مون همون روز بعد  برگشتمون از سفر شروع کردم و باهامم همکاری کرد و بهم میگفت

باید صبر و حوصله بخرج بدی و تو دستشویی باهاش بازی کنی و شعر بخونی و.... الانم سه هفته میشه گرفتمش خیلی کم پیش میاد تو شلوارش کنه اما طبیعیه وقتی سرگرم بازی میشه و باید خودم بهش بگم

برا از پوشک گیری آمادگی بجه خیلی مهمه زمانی بگیرش که خودش مایله چون اگه زورکی باشه ممکنه لج کنه، من خودم چندوقت دیرگرفتمشراضیم چون تو این مدت مدفوعشم یاد گرفته بود بهم بگه و اوایل جیشش رو بیشتر میگفت

ببین اگه بچه ت آمادگی داره شروع کن اگر نداره بزار هروقت خواست، بعدشم تو دساشویی هروقت میدونی زمانشه خیلی باهاش بازی کن و آب بازی بزار کنه که تحریک بشه و ادرارش رو کنه

زادگاه شعرهای من ♡قلب♡ من است...