2733
2739
عنوان

کمک اخه چقد من بی دست پا هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 69 پست

گوشت و حبوباتو واسه خورش باهم داخل زود پز نریز چون طعم گوشتت بد میشه. عزیزم من همیشه دو سه ساعت قبل از اینکه مهمونام بیان گوشت خورشتمو با پیاز تفت میدم و ادویه جاتم میزنم و آب میریزم روش و تا جوش بیاد شعلش متوسطه بعد از جوش اومدن یکم کمش میکنم و میزارم میپزه واسه قورمه سبزی 1.5 ساعت بعدش  سبزی رو میریزم و لوبیا هم همیشه چیتی استفاده میکنم چون هم لعابش هم طعمش بهتره....سوال دیگه داری بپرس گلم...واسه پخت لوبیا هم همیشه همزمان با خورش لوبیا رو به تنهایی میریزم زودپز ...

الحمد لله رب العالمین ...خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمتهات که بهم لطف کردی امیدورام لیاقت داشته باشم ...شکر نعمت نعمتت افزون کند...کفر نعمت از کفت بیرون کند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم استفاده نکردم از زود پزم تاحالا 

من کلا خورشتامو دوست دارم بالای ۵ساعت بپزه 

تا خوب جا بیفته 

مثلا قرمه رو از ۱-۲میزارم 

قیمه هم یه وقتایی از ۱-۲

یه وقتایی هم ۴هم گذاشتم 

خداییشم خورشتام و همه پسندیدن 

خیلی جا افتاده و خوب میشه

2728
چه جالب بااب داغ یاسرد؟ من باروغن زیتون فلفل سیاه انجام دادم گوشت نرم میکنه

آب شیر 

حالا چه ادویه ای بزنی دست خودته

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
حبوبات و ک حتما خیس میدم گاهی هم قبلش میجوشونم ده دقیقه ... برا گوشت هم کار خاصی نمیکنم تایم زیاد می ...

وااای خوش به حالت....برعکس شوهرم اینا...ینی اگه نیت هر غذایی بکنن کافیه یک ساعت قبل استارتشو بزنن غذا سر سفرست .

فک کن مرغ و نصفه نیمه آماده کنی...برای این افراد مهمان بدموقع هیچ معظل بزرگی محسوب نمیشه چون استرس دیر آماده شدن غذا رو ندارن 😆😆😆حالا ما انقدد پا گاز رو غذا وقت و انرژی میزاریم...و شوهرم گاهی شکایت میکنه که چقد غذات طول میکشه البته بی تجربه هم هستم ولی چه کنم که آشپزیو دوست دارم...ولی واقعا بهش رسیدم غذای خوب تو شکم بد نمیره و ذائقه شوهرم همچنان با غذاهای بدمزه و بدون عشق مادرش سازگارتره😕😕😕 و قدرغذاهای منم کسی قرار نیست بدونه😢 

Nothing special...
گوشت و حبوباتو واسه خورش باهم داخل زود پز نریز چون طعم گوشتت بد میشه. عزیزم من همیشه دو سه ساعت قبل ...

ممنون عزیزم

یعنی هر کدوم رو جدا بپزم بعد باهم قاطیشون کنم؟؟؟

وای من فکر نمیکردم هیچکس از زودپز استفاده نکنه پس چ اشتباه بزرگی میکردم توقع داشتم خورشت یک ساعته بپزه!!!!!!

خدایا شکرت  
2738
منم استفاده نکردم از زود پزم تاحالا  من کلا خورشتامو دوست دارم بالای ۵ساعت بپزه  تا خوب ...

ممنون عزیزم یعنی من گوشت رو 7 صبح با پیاز سرخ کنم و بزارم بپزه پخته میشه اخه؟؟؟ تا ساعت 2؟

پس چرا آب خورشت من سریع خشک میشه برا همین هی باید اب بریزم

خدایا شکرت