2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انتی بیوتیک خورده بودی ؟چه داروهایی در دو سه هفته قبل از شروع ضایعات پوستیت خورده بودی؟

البته بهم گفتن تین یاتن هستم کمی وخیم تر از استیون

من کاربامازپین خوردم دوهفته و پروپرانول

جالبه هیچکس نگفت از پرانوله همه گفتن از کاربامازپین بوده!!!!

هرچیز که در جستن آنی ....آنی
2731
البته بهم گفتن تین یاتن هستم کمی وخیم تر از استیون من کاربامازپین خوردم دوهفته و پروپرانول جالبه ه ...

کاربامازپین خوب خیلی محتملتره عزیزم 

تِن همون توکسیک اپیدرمال نکروزیس هست که من گفتم پس استیون جانسون نبودی 

کاربامازپین خوب خیلی محتملتره عزیزم  تِن همون توکسیک اپیدرمال نکروزیس هست که من گفتم پس ا ...

البته این داروها رو دکتر برای افسردگی بهم داد 

ولی من طبعم هم بلغمه و سردوتر و ده ساله دچار ضعفو بیحالی شدیدم طوریکه همیشه بیحال و خسته بودم روزوشب کلا ده سال بود شبها بیدار روزها خواب و خسته و هیچوقتم انرژی نداشتم انگار سیستم دفاعی بدنم خیلی ضعیف بود که اونجور که معلومه سیستم دفاعی ضعیف یکی از عوامل ایجاد یا تشدید کننده این بیماری هست

کاربامازپین خوب خیلی محتملتره عزیزم  تِن همون توکسیک اپیدرمال نکروزیس هست که من گفتم پس ا ...

و یکی هم عفونت که قبل بیماریم سرما خورده بودم و البته سالهاست که گلوم عفونت داره و با دارو خوب نمیشد فقط گاهی عود میکرد الان دقیق نمیدونم عفونتی که در بدنم بود و ریشه کن نشده بود یا انفلولانزا و ویروسش سبب این بیماری شد یا اون سیستم دفاعی ضعیف یا قرص کاربامازپین شایدم هرسه باهم باعث شدن این بیماری شکل بگیره

2740
و یکی هم عفونت که قبل بیماریم سرما خورده بودم و البته سالهاست که گلوم عفونت داره و با دارو خوب نمیشد ...

بعضی داروها و عفونتهای مایکوپلاسمایی خیلی خیلی شناخته شده هستن برای شروع این تن یا استیون جانسون

بعضی داروها و عفونتهای مایکوپلاسمایی خیلی خیلی شناخته شده هستن برای شروع این تن یا استیون جانسون

شما فکر میکنین این عفونتی که من در بدنم داشتم باعث شده یانه

البته من پنج سال پیش پرانول مصرف کردم چن ماه و حتی مسکن خوردم قبلا ولی الان میترسم حتی قرصایی که خوردمو باز بخورم نظر شما چیه

البته من پنج سال پیش پرانول مصرف کردم چن ماه و حتی مسکن خوردم قبلا ولی الان میترسم حتی قرصایی که خور ...

نباید مصرف کنید اگر واقعا مبتلا به تن شده باشی عزیزم،

یکسری از داروها پتانسیل زیادی دارن برای اینکه مجددا باعث شروع اون سندرم بشن

نباید مصرف کنید اگر واقعا مبتلا به تن شده باشی عزیزم، یکسری از داروها پتانسیل زیادی دارن برای اینکه ...

واسه همینه شبا تا صبح تپش قلب دارم حداقل یک شب در میون دارم تپش قلب و تنگی نفس ولی پرانول نمیخورم با اینکه قبلا خوردم و مشکلی پیش نیومده یا گاهی تا صبح درد دارم درد شدید پریود یا درد سر زیاد ولی مسکن یا حتی استامینفن کدئین نمیخورم با اینکه دکترم گفت استامینفن کدیین رو بخور بجا پروفن ولی من رفتم داروخانه گرفتم ولی باز ترسیدم بخورم دکترم هم با خیالت راحت گفت بخور استیون کمتری میده کدیین نسبت به پروفن

2706