2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قهوه نخوردي؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
باید برم ازمایش 

کمخونی عزیزم علائم داره  از کم خونی نی
ببین استرس نداری ؟
یا برو ببین چ غذاهایی واسه  تیروئید پرکاری بده وقتی اونارو میخوری باز تپشت بیشتر نمیشه؟
قندو حتما امتحان کن
واسه اطمینان ازمایش بده

خانمي چند تا علت داره 

١- يا فشار خونت بالاست براي همين چون قلب داره تلاش ميكنه خون رو توي رگ هاي تنگ به جريان بندازه طبيعتا براي اين تلاش تپش بالا ميره -فشار خون پايين هم بازم نياز به تلاش بيشتر قلب هست 

٢- يا اينكه استرس مقطعي داري و بايد روزي يك دونه قرص پروپرانولول بخوري كه هم فشارت رو تنطيم كنه هم ميزان بيقراريت رو كمتر 

٣- مهمتر اينكه كه اگه موضوع جدي و ادامه دار هست 

و تپش قلبت شبها خيلي محسوسه 

حتما دكتر برو و يه آزمايش چكاب بده كه اگه از فشار خونت يا هر مورد ديگه اي هست مشخص بشه 

٤-براي آرامش قلبت اين ذكر رو در طول روز بخون :

علي بذكر الله  تطمئن القلوب

(ياد خدا آرامبخش قلبهاست )

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

منم قبلا داشتم اما الان خوب شدم قلبم کاملا نرمال وسالم شده خداروشکر ایشالا شماهم خوب شی

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
یجا خوندم برا کم خونی هم میشه چون قلب باید با شدت بیشتری کار کنه تا خون به همه نقاط بدن برسه

من خودم رفتم دکتر
گفت بیشتر قرار گرفتن تو محیط پر تنش و استرس زا
بعدش فشار خونه پایین بعدش گفت تیروئید اخرش من از همش رد شدم رسیدم ب قلب  از اولش من میگفتم هیچیم نی قلبمه میگف نهه اینایه که میگم بعد فهمید قلبه

2706