2733
2739
منم قبلا داشتم اما الان خوب شدم قلبم کاملا نرمال وسالم شده خداروشکر ایشالا شماهم خوب شی

ان شالله ...از دعای شما....

شما چحوری خوب شدین؟ علتش چیبود

هرچیز که در جستن آنی ....آنی
من خودم رفتم دکتر گفت بیشتر قرار گرفتن تو محیط پر تنش و استرس زا بعدش فشار خونه پایین بعدش گفت تیروئ ...

چش بود قلبت؟

من دریچه میترال قلبم مادرزادی مشکل داره ...افتادگی داره دکتر گف چیز خاصی نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چش بود قلبت؟ من دریچه میترال قلبم مادرزادی مشکل داره ...افتادگی داره دکتر گف چیز خاصی نیس

هاا خو همینه عزیزم واسه پروپلاسه وقتایی که استرس داری یا زیادی ب خودت فشار میاری اینطوری میشی اگه پروپرانولول بخوری تپشت میره اگه دکتر داده بخور نداده هم نمیخاد شاید جزئی بوده مطمئنم خیلی استرسی هم هستی این تپشتو بدتر میکنه ولی خطرناک نی
منم افتادگی دارم ولی نارسایی هم دارم  همین الانم هم میسوزه هم تپش دارم نمیتونم از پله بالا پایین برم  شروع میکنه تند تند تپش فقط

خانمي چند تا علت داره  ١- يا فشار خونت بالاست براي همين چون قلب داره تلاش ميكنه خون رو توي رگ ...

ممنون عزیزم

متاسفانه امسال استیون جانسون شدم وحالا سخت وحشت دارم از قرص و دارو

شبا از درد مثلا پریودی که زیاده یا درد سر که اذیت میکنه یا تپش قلب تا صبح اذیت میشم ولی جرات خوردن یه قرص رو ندارم

2728
ممنون عزیزم متاسفانه امسال استیون جانسون شدم وحالا سخت وحشت دارم از قرص و دارو شبا از درد مثلا پری ...

منم بهم گفت بخور گف پروپلاس خطرناک نی ولی ناراسایی داری امکان پیشرفتش هست  دست ب قرصام نزدم حس میکنم بدتر شدم امروز انقد ب خودم فشار اوردم خیلی درد میکنه

هاا خو همینه عزیزم واسه پروپلاسه وقتایی که استرس داری یا زیادی ب خودت فشار میاری اینطوری میشی اگه پر ...

نمیتونم متاسفانه پرانول بخورم میترسم....تپش قلبم طوری هست که تا صبح بیدارم نمیتونم بخوابم...همراه کمی تنگی نفس...بلندم که میشم سرم گیج میره

شما میگی بخاطر همین افتادگی دریچه میتراله؟؟؟

نمیتونم متاسفانه پرانول بخورم میترسم....تپش قلبم طوری هست که تا صبح بیدارم نمیتونم بخوابم...همراه کم ...

اره دقیقا افتادگی میتراله  ولی هر چقد جزئی تر باشه مشکلت نشونه هاش بیشتره بخور خوب میشی تپشت بعد 3 4 روز میره
من بعضی شبا از خاب میپم همونطوری که دراز کشیدم نفسم کامل میره  همه جا سیاه میشه خیلی بده اگه بخوری  علائمش کامل میره

2738
اره دقیقا افتادگی میتراله  ولی هر چقد جزئی تر باشه مشکلت نشونه هاش بیشتره بخور خوب میشی تپشت بع ...

اخه من استیون جانسون شدم تا اخر عمر میترسم لب به دارو بزنم 

یه سرچ بکن میبینی چقدر وحشتناکه تا لب مرگ رفتمو برگشتم خیلیا میمیرن با این سندروم

شاید شلی میترال داری ، تپش قلب و تنگی نفس باهم ، اکو کردی؟

اره نوار قلب و اکو کاملا نرمال بود البته اون موقع نپش نداشتم

باز الان که خوبه تو بارداری اضافه وزنم از قبل داشتم چنان تپش قلب و تنگی نفسایی میگرفتم تا مرز خفگی میرفتم یادش میفتم حالم بد میشه فکر کنم برا همین میتراله که افتادگی داره ولی دکتر میگفت از استرسه