2737
2739
عنوان

به نظرتون مامانم راست گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38062 بازدید | 1067 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانت ۳۹ سالش هست 

خیلی هم پیر نیست برای بچه 

اگه خودش دلش میخواد به هیچکس ارتباطی نداره  مساله خصوصیه واقعا 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2742

استارتر مامانت الان میتونه به تو کمک کنه توی بچه داری 

بچه ی شما رو چند ساعت در روز نگه داره

فکر کنم شما رو دیده بارداری  مثلا نازت رو میخرن خودشم‌دلش  بچه خواسته

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 

خو بیاره چیه مگه خوبه والا دنیا عوض شده انگار تو مادرشوهری اونم عروست که دخالت میکنی نمیتونه که بخاطره تو بسوزه که یه وقت خجالت نکشی 39 سالشه الان دختزا 30,35 سالگی ازدواج میکنن بعدا بچه دار میشن پس اونام باید خجالت بکشن 😐 آپدیت کن خودتو عزیزم

جولیا78 عاشقتم 😍😚
2740

شایدم مامانت بارداره داشته برات زمینه سازی میکرده😁

خدایا بابت همه نعمتهات شکرت.چی میشه یه نی نی کوچولو هم بهم بدی..😞😞خدایا ممنونم که پسرم الان تو دلمه😊.به همه منتظرا نی نی بده گناه دارن غصه میخورن

یکی از آشناها ماهم بنده خدا باردارشد دخترش عقد بود انقد جنگ و دعوا که من خجالت و....الان که دنیا اومده یه لحظه هم زمین نمیزارتش میگه من میپرستم آبجی کوچولومو عاشقشه ینی

والا من نمیدونم جدیدا چرا اینجور شده مادر پدر میخوان بچه بیارن از بچه نظر خواهی میکنن.

درسته اشتباه کرده اینهمه سال نیاورده اونم بخاطر خودش من میگم که توان و حوصله بیشتری داشت ولی الانم من ناراحتی شما رو درک نمیکنم.

پس قدیمیا که باید همش درحال ناراحتی بودن طرف نوه هاش از بچه هاش بزرگتر بودن.

بنظرم شما باید استقبالم کنی.

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
من همیشهههههههه ارزوی داشتن خواهر یا برادر داشتم ولی الان نه دیگه

چه ربطی داره

خیلی حرف بدی زدی

مادرت سنی نداره که نخواد بچه دار شه

دقیقا چیش زشته؟

مگه مثلا پدر مادرت با هم رابطه ندارن؟

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
2706