2752
2739
عنوان

به نظرتون مامانم راست گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38063 بازدید | 1067 پست

منم ۳ماهه باردار بودم که مادرم ناخواسته واسه بچه پنجم باردارشد خیلییییی بده استارتر من میخاستم مامانم کمکم باشه ولی اصلا وقت نمیکنههه خیلی حس گندیه درکت میکنم

این نیز بگذرد...خدایا بابت همه چی شکرت ♥️🤝🏻🌱

امیدوارم بچه بیاره

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اين خودخواهيه ك بخاطر خودت دوست نداري مادرت بچه داشته باشه  شايد اصلا مامانت باردار بوده و ميخ ...

نه عزیزم این خودخواهیه که ما به خاطر خودمون که دلمون یچه میخواد بچه رو بدنیا بیاریم بدون توجه به اینکه این فاصله سنی زیاد بعدا بچه رو خیلیییییی اذیت  میکنه .

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

من برعکس دوستان نظرم اینه مادرت خودخواهه نه تو. خودخواهه که ۲۲ سال وقت داشت بچه بیاره. وقتی واسه داشتن خواهر وبرادر گریه میکردی به حرفت اهمیت نداد. میتونست و اقدام نکرد چون خودش اذیت میشد والان هم خودخواهه که باز به خاطر تنهایی خودش میخواد یه بچه تنهای دیگه رو به این دنیا بیاره. بچه ای با پدرمادر پیر و خواهری که رفته دنبال زندگی خودش! اصلا حق رو بهش نمیدم مگه بچه اسباب بازیه!

🤔

البته فکر کنم مامانت ناخواسته باردار شده داره مقدمه چینی میکنه آماده ت کنه. اگر اینطور بود که باید بپذیری چاره ای نیست سعی کن با این موضوع کنار بیای. دیگه مادر جوون داشتن این چیزا رو هم داره

🤔