2733
2734
عنوان

به نظرتون مامانم راست گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38063 بازدید | 1067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=87901938]عزیزم من خودم باردارم  میگم خب مامانم که میخواست چرا 2سال پیش نیاورد چرا زودتر نیاورد  م ...[/QU

مادر شما زود ازدواج کرده زودم بچه دار شده الان دوست من 41 سالشه اولین بچشو بارداره.

خیلی زوده واسه مادرتون تنها بشه

به نظرم سعی کنید با این قضیه کنار بیاینو تشویقشم کنید تا بچه دار بشه

شما سر زندگی خودتونید.مادر شما الان بی هدف شده

اونایی که به شهدا اعتقاد دارید : واسه حاجت منم دعا کنید و صلوات بدین.ممنون
واییییییی نه ترو خدا  من خودم الان باردارم بعد مامانم بچه بیاره؟؟؟؟؟

خواهربزرگ منم ۱۴سالگی ازدواج کرد بعدمن بچه بودم اونم باردار میشه دختر میاره دوباره مامانم باردار میشه پسر میاره اونم باردار میشه پسر میاره ما چهارتا باهم بزرگ شدیم بافاصله سنی کم انگار خواهر برادریم چه اشکالی داره 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2731
واییییییی نه ترو خدا  من خودم الان باردارم بعد مامانم بچه بیاره؟؟؟؟؟

دوست منم همینطوری بود  تو بفکر خودت باش زندگی مادرت و بچه اوردنش به خودش و بابات ربط داره نه شما.. ببخشیدا ولی خوبه فرداپسفردام بچه تون براتون تصمیم بگیره؟؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین عزیز ب هیچ وجه نذار بچه دار بشه چند روز دی بچه خودت میاد سرگرم میشه بچه حوصله میخواد فقط نباید ب جنبه سرگرمیش نگا کرد ...مادرشوهرم ۴۲ سالش بود فهمید حاملس دخترشم سه ماه بعدش حامله شد واقعا دلم ب خواهر شوهرم سوخت همش دست تنها بود حالام ک این بچها بزرگتر شدن بهم نمیسازن کلا زندگی جالبی نیست وقتی میبینم هم سن سالای مادرشوهرم در گیر نوه هاشونن یا میرن مهمونی یا مسافرت چقدر راحتن دلم بهش میسوزه این سن وقت استراحته .از نظر من اصلا نذار اگه دلشون بچه میخواست باید زودتر از اینا اقدام میکرد ..بعضی از دوستانم بنظرم اغراق میکنن😐😐😐

دختری در من ساز امیدواری میزند😍⚘

بارداری مثل ویروسه سرایت میکنه خانومها تا خانوم باردار میبینن هوس میکنن شاید بعد زایمانت مادرتون پشیمون بشه نگران نباش منم خوشم نمیاد ولی قطعا برای مادرم اگر در شرایط شما بودم تعیین تکلیف نمیکردم خودش میدونه هرچند من خوشم نمیومد،من همسن مادر شمام و میخوام برای سومی اقدام کنم البته دختر اول من 7سالشه دومی4سال من 31 سالگی بچه دار شدم ولی مادر شما خیلی زود دست بکار شده بوده حیف که بیشتر نیاورده وگرنه الان دوسه تا بودید با فاصله مناسب سنی ،بچه الان بیاد همش زیر دسته اصلا خوشم نمیاد بافاصله سنی زیاد بین بچه ها بچه دار میشن

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
بارداری مثل ویروسه سرایت میکنه خانومها تا خانوم باردار میبینن هوس میکنن شاید بعد زایمانت مادرتون پشی ...

وای من برعکس زن حامله میبینم حالم دگرگون میشه اینقد از حاملگی و زایمان نفرت دارم.

فک میکنم زن حامله بدبخت ترین موجود دنیاس

وای من برعکس زن حامله میبینم حالم دگرگون میشه اینقد از حاملگی و زایمان نفرت دارم. فک میکنم زن حامله ...

ولی من خانومهایی که دیدم برعکس شما بوده😅😅😅

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید