2733
2739
عنوان

طلاق گرفتم امروز حالم خوب نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 4104 بازدید | 110 پست
عزیرم سنی نداری ک زندگیت رو از نو بساز و تموم تلاشت رو بکت ک اشتباهات گذشته رو تکرار نکنی خونه پدرت ...

ن جای مهریه خونه و با تمام وسیله ها ‌گرفتم ازش

چرا آرامش از هیچی نمیگیرم؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۳ سالمه و شوهرم معتاد بود و خونه نمیومد اصلا

خب از چی ناراحتی اختلاف اخلاقی نبوده که معتادو ...بوده از چی غصه میخوری

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
منظورت از اینکه خودمو خراب کنم چیه دوست عزیز؟!😐😐😐

هزار الله اکبرت باشه امشب حسابی فعالیااااااا

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
2731
چه جوری

توضیح دادم ک گلم سعی کن کسی متوجه نشه مطلقه ای چون شروع میشه به همدردیا بعدم اتفاقاته جالبی نمیافته اخرش . نمیدونم وضعیت معتقد بودنتون چطوره ولی خودتا سرگرم.کن که احساس کمبود محبت نکنی بعدم تو اجتماع برو.حالا مهمونی جاهاییکه خانم زیاد هستن انشالله یه ادمه خوب پیدا بشه ازدواج کنی البته سعی کن تا یسال بخودت استراحت بدی ک بتونی تصمیم درست بگیری

2738

فقط یچیزی بگم، هیییچوقت خودتو کمتر از یه دختر مجرد نبین، که مثلا چون مطلقه‌ای یه مرد هر شرایطی گذاشت قبول کنی، بگه اول باهم باشیم بعد ازدواج میکنیم قبول کنی، اتفاقا خیلی دیدم یسری ازدواج دومشون چقد شیرین بوده و خوشبخت شدن

شما ارزش انسانیتو بدونی باعث میشی طرفتم دستش بیاد، ولی فکر کنی کم داری از بقیه همینجوریم میشه❤

الانم به خودت وقت بده قربونت برم، همونجوری که ازدواج یه تغییر بزرگ تو زندگیه طلاقم همونجوره، به بدیاش فکر کن چند روز به خودت وقت بده و کاری نکن، بعد که یکم از شوکش درومدی برو دنبال پیشرفتت، چیزایی که دوس داشتی انجام بدی کلاسایی که دوس داشتی بری برو؛ هم سرگرم میشی و از رو بیکاری فکرت سمت چیزای منفی نمیره؛ هم روز به روز پیشرفت میکنی

فعلا به خودت زمان بده❤💋

زن های مطلقه ای که پسری وارد زندگیشون شده خراب نیستن 

شما هم باید قوی و واقع بین باشی 

با خودت بگو زندگی با یه مرد معتاد که مردانگی نمیکرد و پا به پات زندگی نمیکرد بهتره یا طلاق و تلاش برلی زندگی بهتر ... 

اون زندگی اگه خوب بود که دست نمیکشیدی ازش ....

خودتو باور کن 

تو یه انسانی برای سرپا موندن نیازی به یه مرد نداری 

میدونم اینجا ایرانه و حرف من اینجا یکم سخته 

ولی واقعیت زندگی همینه که بایدتلاش کنی 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
توضیح دادم ک گلم سعی کن کسی متوجه نشه مطلقه ای چون شروع میشه به همدردیا بعدم اتفاقاته جالبی نمیافته ...

هنوز حتی خانوادمم نمیدونن...انشالله ک بتونم راه خوبی رو برم

چرا آرامش از هیچی نمیگیرم؟؟؟؟؟
هزار الله اکبرت باشه امشب حسابی فعالیااااااا

بی خوابیه خواهر😁

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2706