2737
2739
عنوان

سوال ۱۸+

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 98 پست

دوستان منم ي سوال دارم ولي موندم چطوري بپرسم

اگه بشه بياين تاپيكم بگم

🙊

مرسي

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2694542/دغدغه-اندام-و-وزن-و-اينجور-چيزا سلام دوست جونيا خوبين؟اقا من ميخوام يكم تپل تر بِشم چيكار كنم؟سينه

توكل بر خدا...♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله

من یه جلسه رفتم فعلا،یکی از دوستام میگفت دوباره درمیاد...همینجوره؟

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
2740
یبار فندک گرفتم رو سینه شوهرم، یدفه اتیش گرفت،، نشستم گریه کردم، اونم اومد دلداریم داد، گفتش خوشگل ش ...

وای یادم باشه رو سینه نامزدم امتحان کنم ماشالله انقد پر موبه پتو میگه برو جات هستم

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
فقط و فقط وکسس

خدا نکشتت.ازبس منحرف فکر کردم.حرف  و   از اول وکس برداشتم.گفتم فقط وفقط...‌🙈🙈🙈😨😨😨😨

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
لحظات قبل ترکیدن چطوره؟😁

😂😂ینی من امشب هرتاپیکی میومدم باز کنم ترکیده بود😑

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2706