2733
2734
عنوان

سوال ۱۸+

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 98 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه مریضی مياره اپیلاسیون 

احتمال ابتلا ب زگیل تناسلی خیلی زیاده تو اپیلاسیون.

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
آره بخدا... من دوستم هم سنمه بیست و سه سالشه عقد کرده از نظر همه زود بود ولی اینجا اکثرا شونزده سال ...

دوست من۴۲۳سالشه همسنیم من ۲۱ازدواج کدوم الان بچم دوسالش نشده اون بچه اولش ۷سالش دومی همسن بچه من بمن میگ تو دیگ خیلی دیر ازدواج کردی درس میخاستی چیکار😑😑

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز
2728
دوست من۴۲۳سالشه همسنیم من ۲۱ازدواج کدوم الان بچم دوسالش نشده اون بچه اولش ۷سالش دومی همسن بچه من بمن ...

وای خدا😂😂😂

فقط اون درس میخواستی چیکارش😁😁😁

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
خخخخ والا..حالا من ب مامانم اینا  میگم درحقم ظلم کردین گذاشتین ازدواج کنم

شونزده ساله های اینجا همه زندگی رو روی انگشتاشون میچرخونن  

این همه جدا شده در دوران عقد و طلاق گرفته هم همشون منم  

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
شونزده ساله های اینجا همه زندگی رو روی انگشتاشون میچرخونن     این همه جدا شده در دوران عق ...

اره میدونم من خاهرام زود ازدواج کردن من بزرگترازونام جلوتر ازمن ازدواج کردن.خداروشکر زندگیشونم خوبه

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز
2738