2733
2739
عنوان

خانوما به نظرتون چطور میشه زن زندگیشو تضمین کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 69 پست
استارتر عزیز با این دیدگاهت هیچ راه حلی برات نمیمونه عزیزم جز اینکه جم کنی بری خارج از کشور شاید اون ...

واقعا از اول اینطور بودم ولی هم سنام اصلا فک نمیکنن به این چیزا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیز با این دیدگاهت هیچ راه حلی برات نمیمونه عزیزم جز اینکه جم کنی بری خارج از کشور شاید اون ...

راست میگی

یا هم بگردم یکیو پیدا کنم که باهام راه بیتد

هیچ مردی حق طلاق نمیده ینی کلا ادم تو هواست

حالا ایرادی نداره الکی بگید رسممونه،بعدم وظیفه مرد که خونه تهیه کن شما میتونید خونه تهیه کنید شده مس ...

من وقتی میخاستم خونه رهن کنیم به شوهرم گفتم طلاهامو میفروشم پولشو میدم عوضش به نام من رهن کن، چنان جبهه گرفت که انگار دارم جنایت میکنم!  همه مردا قبول نمیکنن این افکار روشن فکرانه رو عزیز دلم، شوهر من که بشخصه شدیدا مخالفه 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
2728
من وقتی میخاستم خونه رهن کنیم به شوهرم گفتم طلاهامو میفروشم پولشو میدم عوضش به نام من رهن کن، چنان ج ...

ببین تحصیل کرده هاشون

اونایی که خانوادشون مثلا فرهنگین یا دکتر مهندسن

با این چیزا کنار نمیان

مرد اگه مرد باسه که نیاز به قانون نیس اگه نامرد باسه قانون باید بیاد وسط قانون ماهم که طرف مرداس

راست میگی یا هم بگردم یکیو پیدا کنم که باهام راه بیتد هیچ مردی حق طلاق نمیده ینی کلا ادم تو هواست

آره والا!  من دوره نامزدی اومدم به شوهرم گفتم مهرمو میبخشم فقط 5 تا سکه بگیر عوضش حق طلاق مال من، منم افکار تو رو داشتم، چنان بهش برخورد که حتما يه چیزی هست که از من پنهان میکنی که این حرفو میزنی!!!!  حالا بیا و درستش کن...

راست میگی یا هم بگردم یکیو پیدا کنم که باهام راه بیتد هیچ مردی حق طلاق نمیده ینی کلا ادم تو هواست

قبل از ازدواج حتمأ حتمأ در مورد این که اصلأ بچه دوست دارید یا نه؟چندتا؟و این که چندسال بعداز عروسی بچه دار بشید هم صحبت کنید،کاری که متأسفانه من نکردم

آره والا!  من دوره نامزدی اومدم به شوهرم گفتم مهرمو میبخشم فقط 5 تا سکه بگیر عوضش حق طلاق مال م ...

زن واقعا هیچ سلاحی نداره

فقط باید بشینه سر جانماز دعا دعا کنه طرفش ادم دربیاد

2738
آره والا!  من دوره نامزدی اومدم به شوهرم گفتم مهرمو میبخشم فقط 5 تا سکه بگیر عوضش حق طلاق مال م ...

شوهر من با این که چندسالی عاشقم بود با حق طلاق راضی نشد،گفت بالا بری پایین بیای حق طلاق رو بهت نمیدم،هرچی بخوای میدم فقط همین یدونه رو شرمندتم

ببین تحصیل کرده هاشون اونایی که خانوادشون مثلا فرهنگین یا دکتر مهندسن با این چیزا کنار نمیان مرد ...

آره، واسه همین میگم جم کن برو خارج از کشور، الان که میگی درآمد داری، مجردم هستی، بخدا بهترین راهه، ایران بنظرم دیگه جای موندن نیست، لااقل واسه شماها که موقعیت دارین، از ما که گذشت 😑 این دختره افغانیه هست، ندا یاسی، تو اینستا پیج داره، همش میبینمش میگم والا من از اونم کمتر بودم، یه دوس پسر گرفته رفته کانادا بعدم پاش نموند ولش کرد 😏

شوهر من با این که چندسالی عاشقم بود با حق طلاق راضی نشد،گفت بالا بری پایین بیای حق طلاق رو بهت نمیدم ...

البته بگم ها اگه این حق رو بهم داده بود تا حالا صد دفعه طلاقش داده بودم😂😂😂

فدات😘،متأسفانه من اینا رو بعد از عروسی فهمیدم وگرنه خودمم همین کارو میکردم

من ولی موقع عقدم دقیقا این فکر تو سرم بود، بیان کردم، که جهاز نمیخام عروسی نمیخام ولی پولشو بدین خونه بخرم، کلی هم دنبال خونه رفتیم منو شوهرم، خیلی خونه دیدیم، تا اینکه یکی مقبول افتاد، بعد فهمیدم کلا سر کارم، چون نه خونواده شوهر راضی شدن پول بدن نه مادر من راضی شد جای جهاز پول بده، کلا همکاری نکردن، بعدها همین قضیه باعث شد 4سال عروسیم به تاخیر بیوفته، چون این پیشنهادم باعث شد اونا فک کنن من اصلا عروسی نمیخام! مامانمم جهازمو نصفه نیمه خرید، کلا گند زده شد به همه چی، به چیز خوردن افتادم