2733
2739
عنوان

خانوما به نظرتون چطور میشه زن زندگیشو تضمین کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 69 پست

انتخابت باید عاقلانه و درست باشه عزیزم🤗 چون پولذارترینم باشه بهت نارو بزنه ریال برات ارزش نداره ب جایی میرسی ک میگی گور بابای همه چی

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل ازینکه ازدواج کنه نگران نامردی کردن شوهرشه.ایم کجاش منطقیه چرا یه نفر که انقدر بدبینه باید ازدو ...

این بدبینی نیست آینده نگریه پس چرا مهریه تعیین میکنن اونم تو این اوضاع بد جامعه 

به فکر اینم که اگر مثلا اذیتم کرد چیکار کنم؟ در جریانی که مرد میتونه اجازه کار نده اجازه تحصیل ند ...

شما با کسی ازدواج کن که شخصیتش بهت بخوره .مجبور نیستین با کسی ازدواج کنید که از نظر فرهنگی و اجتماعی باهاتون متفاوت باشه که بخواد اذیتتون کنه

2731

از اول با یه آدم حسابی ازدواج کن، نه با این پسرای دوزاری که به درد آب حوض کشیدنم نمیخورن، منظورم از لحاظ مالی نیستا، از لحاظ شخصیت، خانواده، ایمان، اخلاق و... اینهاست، با آدم حسابی که ازدواج کنی، حتی اگه پنج تا سکه هم مهرت باشه، خوشبختی، ولی اگه با آدم بیخودی ازدواج کنی هزارتا سکه و ده تا خونه و ماشینم به دردت نمیخوره، همه رو باید بزاری و برگردی، خیلی دقت کن، عجله نکن، دنبال عشق و عاشقی قبل ازدواج نباش، منطقی ازدواج کن

به فکر اینم که اگر مثلا اذیتم کرد چیکار کنم؟ در جریانی که مرد میتونه اجازه کار نده اجازه تحصیل ند ...

میتونی شرط عقد بذاری که حق کار، تحصیل و حتی حق طلاق واسه تو باشه 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
2740

تمام این چیزارو ضمیمه ی عقدنامه کن و این که به جای جهیزیه گرفتن با پول جهیزیه به اسم خودت خونه بگیر وسایل ضروری رو به عنوان شیربها بگیر باقی وسایل هم بعدأ کم کم تو زندگی تهیه کنید،جهیزیه به جز چشم و هم چشمی چیزی برای زن نمیشه

شما با کسی ازدواج کن که شخصیتش بهت بخوره .مجبور نیستین با کسی ازدواج کنید که از نظر فرهنگی و اجتماعی ...

شما تابحال ندیدین مردی قولی بده و بگه من قبول دارم بعد بزنه زیرش؟خیلی خوش بینی

تمام این چیزارو ضمیمه ی عقدنامه کن و این که به جای جهیزیه گرفتن با پول جهیزیه به اسم خودت خونه بگیر ...

شیر بها دیگه چیه؟!  چه شیر بهای گرونی که میتونه لوازم اولیه زندگی رو تهیه کنه!!!  ما اصلا شیر بها نمیگیرم 

شما تابحال ندیدین مردی قولی بده و بگه من قبول دارم بعد بزنه زیرش؟خیلی خوش بینی

استارتر عزیز با این دیدگاهت هیچ راه حلی برات نمیمونه عزیزم جز اینکه جم کنی بری خارج از کشور شاید اونجا بهت بها دادن، کشور ما ریدمانه، همینه که هست بخای حقتو بگیری گیسات سفید شده تازه اگه اونموقع هم بتونی بگیری 

شیر بها دیگه چیه؟!  چه شیر بهای گرونی که میتونه لوازم اولیه زندگی رو تهیه کنه!!!  ما اصلا ...

حالا ایرادی نداره الکی بگید رسممونه،بعدم وظیفه مرد که خونه تهیه کن شما میتونید خونه تهیه کنید شده مستأجری ولی قولنامه به اسم زن باشه مرد هم وسایل خونه رو تهیه کنه،اینجوری این پول برای زن میمونه