2726

الان اکثر پسرا چیزی به نامشون نسی پس ترسی از مهریه ندارن ینی درواقع ماها هیچ سلاحی نداریم اگه نامردی کنن 

من دوس دارم ازدواج کنم ولی نمیدونم چطور باید کاری کنم که اگه نامرد دراومد نتونه سو استفاده کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو انتخاب فرد مورد نظر دقت کنن بعدم خودشون مستقل باشن و درامد داشته باشن بعدم پسرای دورو بر من اکثرا زمین یا خونه دارن یا بلاخره یه چیزی دارن نمیشه که اینقدر هیچی هیچی

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

تنها راه تضمین اینه که حواست رو جمع کن از اول با نامرد ازدواج نکن. ازدواجای ناموفق یهو ناموفق نمیشن. همون اول یه علائمی دارن ک عقل چشماشو میبنده

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
نگرانیش منطقیه

قبل ازینکه ازدواج کنه نگران نامردی کردن شوهرشه.ایم کجاش منطقیه

چرا یه نفر که انقدر بدبینه باید ازدواج کنه و تمام زندگیش نگران این باشه که طرفش بهش نامردی کنه.

زني كه از لحاظ مالي مستقله

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
با این طرز فکر ازدواج نکنی بهتره از الان به فکر این چیزایی

به فکر اینم که اگر مثلا اذیتم کرد چیکار کنم؟

در جریانی که

مرد میتونه اجازه کار نده

اجازه تحصیل نده

اجازه بیرون رفتن نده

شما چطور به ابن چیزا فک نمیکنین؟

انتخابت اگه درست باشه ترس از این چیزا بیخودیه

ولی میتونی چند تا حق مثله حق طلاق و حق کار و تحصیل و حضانت بچه ها و اینا رو تو شروط ازدواج بذاری

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706