2737
2739
عنوان

خبر بارداریمو به همسرم دادم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 49872 بازدید | 416 پست

اینایی که شوهراشونو سوپرایز کردن چجوری اخه.....شوهر من تاریخ پریودیم همه چیو دقیق میدونس بعد هر اقدامی نزدیک موعدم هی میپرسید بی بی زدی یا ن پریود شدی یا ن!! کلا پشت در دسشویی بود ببینه بی بی مثبت میشه یا ن.....سوپرایز دیگه واسش معنی نداشت خودمم البته حوصله این جینگولک بازیا رو نداشتم😄

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
وای خدا کاش تاپیکتو ندیده بودم دوباره تنم داره میلرزه نکنه باردار باشم ده روزه از مو عدم گذشته بچم ه ...

منم پسرم هفت ماهه هنوز پریود نشدم

شما چه ریسکی میکنین!! کاندوم چرا استفاده نکردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها تیگر بارداری جطدری بزنیم میخوام بزنم 

عزیزم برو توی نی نی سایت من و اونجا قسمت اطلاعات کاربری رو باز کن و ویرایش رو انتخاب کن اونجا مشخصه سه حالت داره که قسمت باردار رو انتخاب میکنی و بعدش ازت تاریخ زایمانمیخواد و قسمت تیکر هر رنگی دوس داشتی انتخاب کنبعد یه قسمت هست مایل به نمایس تیکر در نی نی سایت هستین؟ اونو انتخاب کن و آخرش ثبت تغییرات رو باید ذخیره کنی یعنی تقریبا دوبار باید ذخیره کنی بعد نمایش داده میشه

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
تو ماه سه و چهار بارداری اگه شوهر سوره یوسف بخونه و ب یه سیب قرمز فوت کنه بده ب همسرش بخوره بچش خیلی ...

من به دستور یکی سه جمعه پشت هم سوره یوسف به سیب خوندم ناشتا خوردم!

پسرمم واقعا نازه شبیه ماها هستا ولی ورژن خوشگلش!!! 😄 پوستشم سفید سفید ولی ماها همه سبزه! چشماشم برق عجیبی داره بقول اطرافیان

2728

مبارکه عزیزم انشالله به سلامتی بگیریش بغلت برای منم دعا کن همیشه حسرت اونایی رو می خورم که بیبیچکشون یا آزمایششون مثبت میشه ذوق می کنن چون من تازه غصه هام شروع میشه می مونه نمی مونه

وای خدا کاش تاپیکتو ندیده بودم دوباره تنم داره میلرزه نکنه باردار باشم ده روزه از مو عدم گذشته بچم ه ...

خب بیبی چک بزن 

ده روز گذشته حتما نشون میده . 

انشالله که خیر پیش بیاد برات 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘

استارتر با خوندن تاپیکت برات خوشحال شدم

منم بغض کردم ولی هنوز اشکم نیامده.

من فقط مادر می شدم گفتنش به همسر را حسرت نداشتم.

بچه ها خیلی شکر کنید طبیعی باردار میشید و 

برای ماهایی که سوسویی نمیزنه امید بخصوص با این خرجای گرون دعا کنید.

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
تو تاپیک قبلیم گفتم دیشب با هم جر و بحث کرده بودیم ،بهش گفتم به خاطر دیشب واست کادو گرفتم ،کادو رو گ ...

مبارک باشه عزیزم 

به سلامتی دنیا بیاد 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
2738
تو تاپیک قبلیم گفتم دیشب با هم جر و بحث کرده بودیم ،بهش گفتم به خاطر دیشب واست کادو گرفتم ،کادو رو گ ...

چه رمانتیک. من نمیتونم اینجوری رمانتیک باشم تا بیام رمانتیک عمل کنم یاد بعضی کاراش میفتم منصرف میشم. مبارکت باشه عزیزم  

مباااااااااارکه گلم خیلی خوشحاااااااال شدم واستون

ان شاالله ب خیر و شادی و سلامتی و مبارکی ب دنیا بیاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشه

ان شاالله قسمت هر کسی ک بچه میخواد بشه بزودی

اللهم صل علی محمد وال محمد فعجل فرجهم

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
مدیونید اگه باردار بشید منو صدا نزنید ، صدام کنید بیام ذوق زده شم ،. @شهرزادسعادت   بیا عش ...

ای جــــــــــونم انشالله همیشه خوش خبر باشی..بعد از چندوقت اقدام؟؟؟

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
من به دستور یکی سه جمعه پشت هم سوره یوسف به سیب خوندم ناشتا خوردم! پسرمم واقعا نازه شبیه ماها هستا ...

ماشاءالله هزار الله اکبر خدا حفظش کنه ان شاالله

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
وای یاد خودم افتادم همش میگفتم بیبیم مثبت شه نمیگم بهش و آز میدم مطمئن میشم و کیک سفارش میدم روش عک ...

بچه اولت چی بود؟منم داغون بودم برا دومی

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
میگن خدا صدای زن حامله رو زودتر میشنوه واسه منم دعا کن ۶ سالو نیمه منتظرم.امروزم چون دکترمو عوض کردم ...

عزیزم...من براتون دعا کردم خدا انشالله به زودی این شادی روبه دلتون بده

دخترم معجزه خدا هست,خدانگهدار همه ی معجزه هاش باشه.
2706