2737
2739
عنوان

خبر بارداریمو به همسرم دادم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 49872 بازدید | 416 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوشبحالت که شوهرتو سورپرایز کردی. من سه ماه بعد عروسی فهمیدم نه هفتمه. تازه جلوگیری طبیعی داشتم نفهمیدم چجوری شد. شوهرم به جای اینکه خوشحال شه شوک شد چون دوس نداشت انقد زود بچه دار شیم. فک کن دو ساله از زندگیم گذشته بچم یه سالشه اصلا تنها نموندیم

هیچوقت فصل اول زندگی خود را با فصل بیستم زندگی دیگران مقایســـه نکنید
2728
عزیزم بچه داری؟؟؟ مطمئنا جای من نیستی گلم،ناشکری نمیکنم اما نمیدونی چقد اذیتم،پسرم نوزادی خیلی بدی ...

نه ندارم عزیزم شایدم هیچوقت نتونم مامان بشم😞هره عزیزدلم من هطدور دارم میبینم تو سختی کشیدی ولی میگم دوست داشتم جای تو بودم دوتا نی نی کوچولو تو دست وپام بود باهاشون مهمونی و خیابون و گردش خدابرات حفظشون کنه خدا به حق بزرگی خودش تواتی بهت بده که خودتم بمونی چقدراسون گذشت 

استارتر عزيز اول اينكه خدا تو دليتو نگه داره🌷🌷🌷🌷🌷

ولي به نظرم اينجور تاپيكارو نزنيد بهتره من از اول خوندم پستارو نصف بيشترش جز اينكه آه و حسرت ي عده ي عزيز منتظر و دست خالي رو برانگيخته كار ديگ اي نكرده،

خيليا منتظرن و دلشون اينروزا رو ميخواد و دستشون نميرسه و آه ميكشن ب روزگارشون

ببخش اگ انتقاد كردم گلم

مراقب خودت باش غذاهاي مقوي بخور سه ماه اول خيلي مهمه سيستم عصبي بچه تشكيل ميشه مراقب باش ناراحت و استرسي نشي و خوب بخوري غذاهاي مضر نخور مثل زعفران و گرميجات و عرقيجات، باقالي، زرشك و ،،،

خيارشورو بادمجون و غذاي مونده و كلمم ميگن بچه رو زشت ميكنه

كتاب ريحانه بهشتي بگير دعاها و سوره هاي هر هفته رو بخون

روي خرما سوره ي والعصرو بخون و فوت كن بخور بچه رو صبور ميكنه،

بارداري راحتي داشته باشي ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

هواسم هست ،الان علاقش به دختر بیشتر شده ،چون دیده من یکم از دختر میگم ،

آفرين همش دخمل دخمل كن بذا علاقه مند بشه اونسر پسر بگن هيشكي ناراحت نميشه كه ولي بعضيا ب دختر عكس العمل نشون ميدن يكيش شوهر دوست من، 

2738

استارتربهت تبریک میگم

توروخدابرامنتظراخیلی دعاااکن  من خودم یکساله چشم انتظارم 

یاحسین قسمت میدم ب ماهم بچه بده😑

😍😘  پسرگلم قدمت مبارک توعشق من وبابایی😘

از تک تکتون ممنونم که واسم دعای خیر کردید و ازخوشحالی من خوش حال شدید ،🌷

واسه تموم اونایی که بچشون سقط شده یا به هر دلیلی بچه دار نمیشن و منتظر هستن دعا کردم و دعا میکنم .

با عرض معذرت از همتون تاپیک رو قفل میکنم 🌷

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
خوشبحالت که شوهرتو سورپرایز کردی. من سه ماه بعد عروسی فهمیدم نه هفتمه. تازه جلوگیری طبیعی داشتم نفهم ...

خب سرگرمی های دونفره بسازین باهم. یا بچه رو دو ساعت بسپار ب مادرا و برید بیرون. سخت نگیر