2733
2739
عنوان

از بدشانسی هایی که براتون پیش اومده بگین😠😕😊😢

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 51 پست

پیش چند نفر قرعه کشی خونگی دارم،همه ۱۱،۹ و۵ نفر مونده تموم بشه هنوز به اسمم در نیامده،۵۰ماهه بوده فکر کنید ۵۰ماه پیش چی ها میشد خرید الان چی

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزيزم ميدونم خيلي اوضاع بده  خونه ها خيلي گرون شده

ممنون كه همدردى كردى♥️

اشكالى نداره خداى ما هم بزرگه

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2731

فروختن طلاهام چندسال پیش شدکلا۳تومن ولی الان اگه داشتم میتونستیم بااین یکیا خونه بخریم😥😥ولی خدابزرگه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

امشب دیدید رئیس جمهور به آمریکا میگفت لات چاقو کش  کلی خندیدم ...داریم به کجا می ریم طرف میگه نفت ایران تحریم جهانی  یعنی بدبختی تام، ایشون میگه لات چاقو کش   

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2738
فروختن طلاهام ۷ تومان و در عرض چندماه شدن ۴۵ میلیون

وای نگو منم ۶۰ گرم داشتم شد ۸میلیون بعد ۶ ماه شد ۲۵ میلیون😣😣😣

ماشین که دادیم ۱۳ شد ۳۰ میلیون بدشانسی بیشتر از این 😢

منم همين حال رو دارم چه خيال پردازى ها كه نميكردم فلان كاغذديوارى فلان كابينت...😢 زهى خيال باطل

ای خواهر دست رو دلم نزار که خونه ...

همسرم میگه چرا اینقده تو اخمو شدی چرا دیگه حوصله نداری ..خبر نداره که از درون دارم اتیش میگیرم ..

حوصله بحث با همسرم رو هم ندارم خب طفلک چیکار کنه هر چقدر کار میکنه شب که میاد خونه یه زره خرید میکنه ته جیبش یه قرون هم نمیمونه 😟😭😭

الان هممون تو بدبختیه کامل هستیم هرکی از ی لحاظ همه ضرر کردن همه برنامه ریزی داشتن و بهم خورده ...خرید ماشین خرید خونه خرید طلا ازدواج مهاجرت و... فقط باید امیدوار باشیم ک درست بشه همه چی 😣😣😣😣😖😖😖😖😖😖

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
2706