2733
2739
عنوان

از بدشانسی هایی که براتون پیش اومده بگین😠😕😊😢

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 51 پست
فروختن طلاهام ۷ تومان و در عرض چندماه شدن ۴۵ میلیون

این بلا سر منم اومده 

وحشتناکه

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
😢😢

خيلى اوضاع بديه

دلم ميخواد بشينم زار زار گريه كنم🙃

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خخخ مادرم تعریف میکرد میخواسته برای بار اول مرغ بریون درست کنه واسه مهموناش سنگدوناشو خالی نکرده برده سر سفره خخ همه اومدن بخورن دیدن پر ات و اشعال بوده😂😂😂😊

پارسا اين موقع با پولمون ميتونستيم ١٢٠ مترى بگيريم الان دنبال ٥٠ مترى تميزيم :/ اينم از بدشانسى ما

عین ما ..میخواستیم خونه بخریم حالا زمینشم هم نمیتونیم بخریم ..

حالا به فرض زمین رو خریدیم از کجا بیاریم بسازیم😟 

خیلی داغون شدم سکته نکنم شانس اوردم 😩😥

حکایت خواهرم ایناست

😢😢

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2738
عین ما ..میخواستیم خونه بخریم حالا زمینشم هم نمیتونیم بخریم .. حالا به فرض زمین رو خریدیم از کجا بی ...

منم همين حال رو دارم

چه خيال پردازى ها كه نميكردم

فلان كاغذديوارى

فلان كابينت...😢

زهى خيال باطل

من یبار مامانم شلوارداداشمو دادگفت ببرم همسایمون تو چرخش بدوزه منم بردم نشستم خونشون تموم شه بده برم بعد گف پاشو اینو صاف کن منم فک کردم خونشو میگه پاشدم بالش هاشو صاف کردم پتوهاشو درست کردم نشستم بعد زنه یه نگاه به من کرد یه نگاه به اسمون گف اونارو نگفتم شلوارو گفتم ومن محو شدم تو افق 

خيلى اوضاع بديه دلم ميخواد بشينم زار زار گريه كنم🙃

آره عزيزم ميدونم خيلي اوضاع بده 

خونه ها خيلي گرون شده

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  

میتونستیم عروسی و وسیله هامونو بگیریم نه کمک کردن نه گذاشتن خودمون کارمون و پیش ببریم الان هیچیییچچچچ کاری نمیتونیم کنیم.خدا باعث و بانیش و لعنت کنه😞😭 دعامون کنید 

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱