2733
2734
عنوان

کیا شهر غریب زندگی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 50 پست
درسته، ناراحتیه من از اینه که همه این اتفاقا با هم داره می افته، مثلا اگه چند ماه زودتر میرفتم و اون ...

واسه زایمانت برو بیمارستان آتیه.... عالیه... ببین بالای هفته 37.... با ماشین راه دور نری ها.... خطرناکه.... خدایی نکرده احتمالش هست کیسه ابت تو راه پاره شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزارمن داستان زندگیمو بگم برات .من کنکور داشتم و ازدواج کردم بعد شوهرم هم دبیر هست هم سرپرست یه شرکت ...

خداییش سخته نه؟من با بچه نوزاد چکار کنم؟اولین تجربمه خیلی میترسم

اینجاهم کسی رو ندارم تک وتنها .بهمن بچم سقط شد تنهایی توخونه فقط حضرت فاطمه روصدامیزدم .کل خونه پر ا ...

آخی الهی دلم یه جوری شد😔😔انشاالله خدا دامنتو سبز کنه عزیزم، منم سخت باردار شدم

2728
صب میرم دانشگاه تا عصر عصر که میام بتید هم شام درست کنم هم ناهار فردامو هم درس بخونم هم ورزش کنم .کس ...

هعیییییی چی بگم والا، ناهار و شام درست کردن هم خودش معضلیه😤😤😤

خداییش سخته نه؟من با بچه نوزاد چکار کنم؟اولین تجربمه خیلی میترسم

سخت برا یه لحظشه وای من خم به ابرو نمیارم جلو خانواده شوهرم وگرنه بهم میخندن چون بارفتنمون مخالف بودن

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
آخی الهی دلم یه جوری شد😔😔انشاالله خدا دامنتو سبز کنه عزیزم، منم سخت باردار شدم

مرسی عزیزم.انشالله سالم بگیریش توبغلت

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2738
هعیییییی چی بگم والا، ناهار و شام درست کردن هم خودش معضلیه😤😤😤

اره واقعا

نگران نباش خداکریمه باپای خودم پیاده رفتم زاییدم واومدم الان دومی باردارم هیچکسم خبرنداشت زاییدم منم ...

😔😔😔😔😔خدا که خیلی کریمه، شکی ندارم، شما دیگه خیلی دل داشتی، من میترسم بچه رو به کشتن بدم😅😓

استاتر 😢من از یکی خوشم اومده که الان تهران زندگی میکنه اگه باهاش ازدواج کنم منم مجبورم برم تهران 😕 ...

هعییییی منم از همینا میترسم، دو ساله عروسی کردم خونه اجاره کردیم زندگی تشکیل دادیم حامله هم هستم الان باید همه رو بردارم برم تهران، نمیدونم چند درصد داریم کار درستی میکنیم، در آینده چی میخواد بشه

واسه زایمانت برو بیمارستان آتیه.... عالیه... ببین بالای هفته 37.... با ماشین راه دور نری ها.... خطرن ...

بیمارستان دولتیه؟شما راضی بودین؟

اگه انتقالی شوهرم دیگه خیلی به زایمانم نزدیک بشه نمیرم تهران، همینجا زایمان میکنم بعد میرم، اگر الانا درست بشه باید به فکر بیمارستان تهران باشم

منظورم عرب یا شرق یا شمال یا جنوب بود من خودم پردیسم نیم ساعت تا شرق فاصله دارم میشه گفت شرقم

نمیدونم واقعا، هنوز آدرس دقیق ندارم، شوهرم شنبه میخواد بره تهران خونه رو ببینه