2737
2734
عنوان

کیا شهر غریب زندگی میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صب میرم دانشگاه تا عصر عصر که میام بتید هم شام درست کنم هم ناهار فردامو هم درس بخونم هم ورزش کنم .کسی رو ندارم اینجا که یه لیوان اب دستم بده.الانم میخوام تابستون بارداربشم نمیدونم بعدش کی ازش مراقبت میکنخ

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2731
اره نزدیکه، ولی من جز خدا و  پدر و مادرم هیچ پشت و پناهی نداشتم، اونا همیشه تو مشکلات کمکم کردن ...

سخت نگیر.منم ۱۸ سالمه استراحت مطلق هیچکسم پیشم نیس مامانمم خودش دوتا کوچولو داره.مادر شوهرم اینا بد نیستن ولی خب من زیاد راحت نیستم باهاوشون همه رو بخدا بسپار دلت ب اون گرم کن غصه نخور

دختر یکییدونه 👯دخترچراغخونه🏘

استاتر 😢من از یکی خوشم اومده که الان تهران زندگی میکنه اگه باهاش ازدواج کنم منم مجبورم برم تهران 😕میدونم زندگی تو تهران برا من سخته.

ایا واقعا انتخابه درستیه😑من تو شهرستان و یه شهر کوچولو موچولو زندگی میکنم .میترسم برم تهران .

اینقده حرف میشنوم مخم سوت میکشه ناراحت میشم .

نمیدونم چه کنم .اگه برم چی میشه؟

ایا میتونم اونجا ی زندگی دست و پا کنم

منم جنوبیم شما کجای تهرانی

غرب

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2738
چمیدونم والا، توکلم فقط به خداست، میترسم از پس بچه برنیام

بر میای والا خدا میگفت زن بدون حضور مادرش یا کمک  بچه دار نشه 

حتما میشه که خدا مادری کردن رو وابسته به چیزی نکرده

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
سخته ولی دیگه مجبوری تحمل کنی بچه هم تا پنج شش ماه اول سخته.... ولی غذا خور بشه کم کم راحت تر میشی ب ...

درسته، ناراحتیه من از اینه که همه این اتفاقا با هم داره می افته، مثلا اگه چند ماه زودتر میرفتم و اونجا جا به جا میشدم بعد بچه میومد خیلی بهتر میشد، ولی الان همه اینا باهمه، البته ما هنوز نرفتیم ولی احتمالا رفتن و زایمانم همزمان بشه، خدا خودش کمکم کنه، برام دعا کن

بنظرم نیاین تهران خونه تو تهران خیلییی گرون شده علاوه بر اون هزینه های دیگشم نسبت به شهرستان زیاده

اره واقعا افتضاحه، ما یه آشنایی داریم خدا خیرش بده گفته به ما خونه نقلی اجاره میده کمتر هم حساب میکنه