2733
2739

زن از مردش ک کوچکتر باشه بهتره ولی در کل ب شعور هر دو طرف بستگی داره،و اینکه زن بعد زایمان شکسته میشه یا ن هم ب ژن بستگی داره هم خود طرف بعضی ها بعد زایمان خودشون رو میندازن و همش حرص بچه رو میخورن اینطوری داغون و شکسته میشن.

چادرعزیزم تو فرم عاشقی من هستی،هرکه مرا ببیند میفهمد من عاشق حضرت مادرشده ام...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بنظر من بله

شما اختلاف سنیتون چقدره ؟ فقط درصورنی حرفتونو میپذیرم که همسن شوهرتون باشین   وگر اختلاف سنی خودتون زیاده نمیتونم قبول کنم 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

بی تاثیر نیست توی شکسته شدن خانوم ها 

ولی 

کسی که هیچ هدف و انگیزه و فکری بعنوان یه فرد مفید تو جامعه نداشته باشه اینطوریه که از همون اول حساب کتاب میکنه که  زیبایی اش همیشه ملاک برتریش باشه در مقابل همسرش 

خانوم ها یکم به خودتون بیاین

ولی ادم بعد بچه دار شدن پخته تر میشه

البته مرد ها هم همینطور میشن

کلا ادم با بچه یه بار دیگه بزرگ میشه 

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

شاید یکی دوسال اول ک سختی هاش زیادتره پژمرده تر ب نظر برسیم ولی بعدا ب جای اول برمیگردیم

من ک تا زمانی ک شیر میدادم واقعا طراوت از چهره ام رفته بود و داغون بودم چون بچم‌خیلیییی شیر میخورد

در کل بچه داری پروژه ی راحتی نیس و نباید توقع داشته باشیم عین قبل باشیم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
شما اختلاف سنیتون چقدره ؟ فقط درصورنی حرفتونو میپذیرم که همسن شوهرتون باشین   وگر اختلاف سنی خو ...

چرا😕

ما اختلاف سنيمون زياده اما من قبل از حاملگي خيلي كم سن ميزد چهره ام الان بيشتر از سن خودم ميزنه من با شوهرم مقايسه نميكنم خودمو با قبل و بعد از حاملگي مقايسه ميكنم