2733
2739
خب مثلا ماهی ۵۰۰ بگه میتونم بدم اینجوری الانم فک نکنم زندان کنن 

چرا زندان میندازن تا زیر 110 تا رو اگه نده براش قسط بندی میکنن اگه درخواست اعسار بزنه بعد با توجه به درآمد ماهیانه و اموالش یه پیش پرداخت مینویسن مثلا ده تا با چهار ماه یه سکه اگه پرداخت کرد ک هیچی اگه نکرد تنها کاری ک از دستت بر میاد اینکه ک جلبش کنی و بندازیش زندان وگرنه هیچکاری از دستت ساخته نیست

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو

خیلی ازش دلسرد شدم دلم نمیخواد باهاش حرف بزنم نزدیکش بشم تازگیا خیلی از هم دور شدیم اصلا باهم حرف نمیزنیم صبح میره ۱ شب میاد یه چیزی میخوره میخوابه دوباره صبح میره هروز اینجوری چن تا دکتر میخوام برم نمیشه که برم هم اینکه پول نیس هم خونه نیس نمیبرتم خودمم با دوتا بچه نمیشه کلا بی خیال مسولیت زندگی قبول نمیکنه بچم تو ۶ ساله هنوز چشم پزشکی نبردمشون واسه تنبلی چک کنم خودم یک سال دستگاه گذاشتم نرفتم ببینم عفونت شدید دارم نمیبرتم قلبمو آنژیو کردم ۳ سال باید ۳ بار میرفتم اکو قلب که ببین قلبم در چه وضعیتیه نمیبره اصلا براش مهم نیس مادرشوهرم گفت بهم پول بنزین بهش بده ببرتت حتما پول نداره نمیدونم من باید پول از پسر همسایه بگیرم بدم شوهرم ببرتم تهران اکو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی ازش دلسرد شدم دلم نمیخواد باهاش حرف بزنم نزدیکش بشم تازگیا خیلی از هم دور شدیم اصلا باهم حرف نم ...

شوهر منم خرج دوا درمون مارو نمیداد ، خرج زندگی رو نمیداد . مهریه مو اجرا گذاشتم قبل عید. بعد عید هم ماشینشو توقیف کردن

شوهر منم خرج دوا درمون مارو نمیداد ، خرج زندگی رو نمیداد . مهریه مو اجرا گذاشتم قبل عید. بعد عید هم ...

کمکم میکنی چکار کردی کجا رفتی چقد پول میخاد من کلا ۳۰ هزار تومن الان تو کیفم 😢😢😢😢

2728
ولی حدود ۴۰۰برای اجرا گذاشتن مهریه خرج کردم

آخ آخ من از کجا بیارم ماهی ۵۰۰ قصد میدم طلاهامو فروختم گذاشتم بانک الانم وام گرفتم با سودش قصدشو میدم هیچ پولی نمونده برام

2738
کمکم میکنی چکار کردی کجا رفتی چقد پول میخاد من کلا ۳۰ هزار تومن الان تو کیفم 😢😢😢😢

باید یکم پول داشته باشی عزیزم تکون بخوری باید پول خرج کنی با ۳۰ هزار تومن نمیشه که یکم تحمل کن پول جمع کن بعد اقدام کن

۳۰ هزار که کمه😐

تو این چند وقته متوجه شدم اگه پول داشته باشی خیلی زودتر میتونی به حق و حقوقت برسی.

اگه بی پول باشی مدتها طول میکشه.حتی برای ابلاغی که میخوان بفرستن ازت پول میگیرن ولی خب کار سریعتر انجام میشه

2706