2733
2734

عقدی یا عروسی کردی؟چرا میخوای اجرا بزاری؟چن سالته؟قصدت طلاقه یا ترسوندن؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

😓😓😓😓

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😓😓😓😓

😂😂😂

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

۸ سال ازدواج کردم چن بار ترسوندمش ولی خوب نمیشه بی خیال تنبل بی احساس خیلی خیلی بد دل بی پول درس سرکار نمیره کفتر داره خونه مادرشه از سرکار میره خونه مادرش ساعت ۱ شب میاد منم با دوتا پسر شیطون تو خونه میشینم گریه میکنم هیج جا نمیبره خرید نمیکنم با کسی رابطه ندارم و و و  و و  خیلی چیزا 

😂😂

چیه؟😂

2738
۸ سال ازدواج کردم چن بار ترسوندمش ولی خوب نمیشه بی خیال تنبل بی احساس خیلی خیلی بد دل بی پول درس سرک ...

تحصیلات داری؟ میتونی بری سر کار ؟ میتونی زندگی خودتو بچرخونی ؟ اگه آره حتما اجرا بذار

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
۸ سال ازدواج کردم چن بار ترسوندمش ولی خوب نمیشه بی خیال تنبل بی احساس خیلی خیلی بد دل بی پول درس سرک ...

بی مسئولیته خواهرم☹اون دوتا طفل معصومو میخوای چیکار کنی؟

اول باید بری مشاور بعد اگه به این نتیجه رسیدی که کارت درسته باید بری وکیل بگیری راحت همه چیو پیش ببره

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
تحصیلات داری؟ میتونی بری سر کار ؟ میتونی زندگی خودتو بچرخونی ؟ اگه آره حتما اجرا بذار

تحصیلات نه زیاد ولی پس انداز یکم دارم اره از پس خودم بر میام از اونو زرنگ ترم مطمئنم

بی مسئولیته خواهرم☹اون دوتا طفل معصومو میخوای چیکار کنی؟

مامانش آدم بیشعوریه وگرنه یه پسرو از زندگیش دور نمیکنه اگع دیدی امروزم رفت زنگ بزن مادر شوهرت بهش بگو راه خونشو بنویس بذار جیبش که بعد سر کار بدونه کجا بره

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
2706