2737
2734
عنوان

رابطه جنسی مردان باهمسرشون ربطی به علاقشون داره

| مشاهده متن کامل بحث + 17465 بازدید | 208 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آره عزیزم.دوستم درحال طلاقه.یه بار بهم‌گفت شب همون روزی که شوهرم از خونه بیرونم‌کرد با پای برهنه و ماشین‌گرفتم رفتم خونه خواهرم یه سک.س‌جانانه باهم داشتیم...شوهر ایشونم زیرسرش بلند شده بود

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
نمیشه عزیزم طلاق نمیخوام بگیرم 😧

فک میکنی نمیتونی دوریشو تحمل کنی عاشقش که نیستی وابسته ای ی ماه نبینیش یادت میره

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
میخواستم بپرسم ببینم وقتی دوسم نداره چطور میاد طرفم😧

اکثر خانوما گفتن دوست داره ولی تو قبول نمیکنی  همسایه خالم بایه زن ازدواج کرد که زنه هم زیبا بود هم یه ارث گنده بهش رسیده بود شوهرش کلی افتاد دنبالش تا راضی به ازدواجش کردبعد که ثروت زنه افتاد دستش زن بیچارهه تا جون داشت کتک میخورد شوهره نمیذاشت پاشو بیرون بذار میگفت الان چهار ساله ازدواج کردیم یه بار رابطه داشتیم اونم خودش جلوگیری کرد که یه وقت بچه درست نشه حالا مقایسه کن زن بیچاره 

2706