2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هر فردی برای بارداری یه شرایط خاصی داره یکی زودتر یکی دیرتر خواهر من بعد یک سال رفت آی یو آی بعد شش ...

افرین ایووووول خوشم اومد..واقعا همینه واقعیت هر کسی فرق داره شرایطش.. ولی مطمئنن ب زودی باردار میشینننن😍

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
داره میشه چهار سال. نه طبیعی. نگو اصلا باردار نمیشدم فکر میکردم دارم جلوگیری میکنم!

الان دارو چی میخوری؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731
داره میشه چهار سال. نه طبیعی. نگو اصلا باردار نمیشدم فکر میکردم دارم جلوگیری میکنم!

توکل به خدا انشاالله خودش به هممون نظرکنه خیلی زود درکمال ناباوری ی بارداری راحت ی بچه سالم وصالح وناز به هممون میده😊

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
عزیزممممم تنبلی داری؟؟؟ ببین یه کم دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره واقعااا.. بعدشم از دور ک نگاه ...

راستش اخرش نفهمیدم دارم یا نه. تو سونوی معمولی گفتن یکی از تخمدانها نمای pco داره. دکترم گفت چون پریودت منظمه وزنت کمه و قند هم نداری تو رو جزو pco محسوب نمیکنیم. از استرسم وسط سیکل یه بار سونوی واژینال هم دادم حرفی از pco نزد. فقط سایز فولیکول رو گفت. نمیدونم اصلا باید میگفت در مورد pco یا نه

اهان از وقتی اقدام رو شروع کردم تیروییدم هم جابجا میشه. فکر کنم نتیجه اش اینه که تنبلی دارم

الان دارو چی میخوری؟؟

ماه پیش ۴ روز کلومیفن خوردم که پریود شدم. دکترم گفت اگه پریود شدی زود بیا. اما اخر هفته شد. گفت پس بین روز ۱ تا ۳ پریود بعدیت بیا. 

فعلا دارو نمیخورم. فقط ویتامین ای، لوکسین، اسید فولیک

راستش اخرش نفهمیدم دارم یا نه. تو سونوی معمولی گفتن یکی از تخمدانها نمای pco داره. دکترم گفت چون پری ...

کسی از من تنبلیش بیشتر نیست اینجا فکر کنم.. من بدون دارو کلا پری نمیشم.. یعنی تخمدانام از تنبلم گذشته بودن و قشنگ انگار تخت خوابیده بودن ...

ولی باردار شدم..داروهاتو باید هر سری بیشتر کنههه و قوی تر .. البته اگ شوهرت سالمه.

فولیهات اگ خوب باشن و ب موقع ازاد بشن و به موقع پری بشی مشکل از تو نیست از شوهرته احتمالا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
راستش اخرش نفهمیدم دارم یا نه. تو سونوی معمولی گفتن یکی از تخمدانها نمای pco داره. دکترم گفت چون پری ...

تنبلی تخمدان نداری خیالت راحت برای تو همون استرسه بیخیال شو بهش فکر نکن 

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
ماه پیش ۴ روز کلومیفن خوردم که پریود شدم. دکترم گفت اگه پریود شدی زود بیا. اما اخر هفته شد. گفت پس ب ...

پس دوره درمانو شروع کرده..میخواد سونو کنه که ببینه تخمدانت چقد ب قرص واکنش داده..

فکر کن من سه ماه کلومفین خوردم چون نشد برم ..ماه سوم رفتم سونو کرد..گفت تخمدانت اخ نگفته .. 😐 ولب همون ماه امپول داد با امپولا باردارشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ÷یش خودم گفتم شاید این ماه بشه ولی دیروز که رفتم دستشویی دیدم عفونت سبزم برگشته فک کنم دیگه نشه ...

عفونت مانع بارداریه..حتما برو دکتر 😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماه پیش ۴ روز کلومیفن خوردم که پریود شدم. دکترم گفت اگه پریود شدی زود بیا. اما اخر هفته شد. گفت پس ب ...

دارچین چون تنبلی نداری احتمالا برا دادن امپول سخت بگیرن و کار خوبی ام میکنن امپولا رو اگه کسی بزنه ک تنبلی نداره ممکنه ب درد سر بیفته..

ولی اگ کلومفین جواب نده احتمال زیاد لتروزول جواب میده روت...

شوهدت تازه ازمایش داده؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ÷یش خودم گفتم شاید این ماه بشه ولی دیروز که رفتم دستشویی دیدم عفونت سبزم برگشته فک کنم دیگه نشه ...

برو دکتر تا زود درمان بشی

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
پس دوره درمانو شروع کرده..میخواد سونو کنه که ببینه تخمدانت چقد ب قرص واکنش داده.. فکر کن من سه ماه ...

خب سارا آخه چرا ازهمون اول بادرمان قوی شروع نمیکنن زودتر بچه دارشه طرف حتما باید چن سالی از عمرش بره زندگیش فنابشه بعد

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
2706