2737
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266972 بازدید | 35847 پست
اوا دختر جوری حرف میرنی انگار ۶۰ سالته هاااا ایشالله زودی به جفتشون میرسی 😍

مرسی عزیزم😘😘😘😉

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی کاش زودتر  طاقت ندارم ☹

تا چشم رو هم بزاری میبینی باردار شدی بعدش نی نی تو دنیا آوردی میفرستیش مدرسه این روزها هم میگذره سعی کن خودتو مشغول کنی یه حواس پرتی برای خودت درست کن که استرس هم نداشته باشی

چند وقته ازدواج کردی؟چند سالته؟

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم

من ماه اول که نشدم گفتم خوب، اکثرا ماه اول نمیشن. ماه دوم گفتم خووووب، میگن تا چند ماه، تااا ماه پنج که نشدم و دکترم دارو داد به من و همسرم، همسرم خورد. من به دلایلی نخوردم. ماه شش گفتم خوب من نخوردم نشد، ماه هفت که خوردم و نشد دیگه ناامید شدم... الان حقیقتش نمیدونم به چی چنگ بزنم و امید داشته باشم.. 

نمیدونم.. همه خواهرها و زن داداشهام همون ماهی که خواستن و اول ازدواجشون بود باردار شدن. گاهی فکر میکنم نباید میذاشتم چند سال از ازدواجم بگذره. اما واقعا شرایطشو نداشتم. تو یه شهر دیگه دانشجو بودم... 

😔

2728
مرسی عزیزم ایشالا ماه بعد توام تجربه ش میکنی

نی نی دار شدی 😍😍😍مبارکههه

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
تا چشم رو هم بزاری میبینی باردار شدی بعدش نی نی تو دنیا آوردی میفرستیش مدرسه این روزها هم میگذره سعی ...

ایشالا این طور که میگی بشه نه تنها برامن براهمه.۲۴سالمه ۲ سال عروسی کردم

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
الان که مرور کردم داره گریه ام میگیره 😔😔😔

عععع دارچین😡خودت به من امید میدادی اما الان خودتو😒جمع کن خودتو ازکجامعلوم ماه بعد باردارنشی😍

2740
من ماه اول که نشدم گفتم خوب، اکثرا ماه اول نمیشن. ماه دوم گفتم خووووب، میگن تا چند ماه، تااا ما ...

عزیزممممم تنبلی داری؟؟؟ ببین یه کم دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره واقعااا.. بعدشم از دور ک نگاه کنی فکر میکنی همه بار اول باردار شدن..ولی اینجوری نیست..الان خیلیا مشکل دارن..

انقد فکرتو درگیرش نکن ناراحت نباش براش... منم یه روزی باورم نمیشد اصلا بچه دار بسم..ولی لطف و کرم خدا خیلیههههه   😘😘😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
من ماه اول که نشدم گفتم خوب، اکثرا ماه اول نمیشن. ماه دوم گفتم خووووب، میگن تا چند ماه، تااا ما ...

مگه چن ساله عروسی کردی؟براجلوگیری قرص میخوردی؟

الان که مرور کردم داره گریه ام میگیره 😔😔😔

باور کن یه روز میشینی میگی چرا الکی انقد غصه خوردممممم.. باور کنااا.. من غصه نمیخوردم ولی استرس داشتم همیشه الان میگه خب اخرش ک شد استرسام فقط از عمرم کم کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هر فردی برای بارداری یه شرایط خاصی داره یکی زودتر یکی دیرتر خواهر من بعد یک سال رفت آی یو آی بعد شش بار باردار شد اونم وقتی که کلا نا امید شد همسایه امون 15 سال منتظر بود تا بچه دارشد یکی از دوستام هم همون شب عروسی باردار شد خودتو با کسی مقایسه نکن توکل کن به خدا بعدشم کافیه بیخیال بشی و بهش فکر نکنی زودی مامان میشی یکی از اقوامم سن بالا ازدواج کرده بود بعد 6 ماه که شد گفت تصمیم داره بره آی وی اف چون بیخیال شده بود اونم باردار شد اونم طبیعی 

تو ببین قسمتت کی هست نا امید اصلا نشو💪💪💪

من وضعیت جسمیم غیر عادیه هردفعه یه چیزیم هست. یه بار میگن کیست داری یه بار می گن تنبلی تخمدان داری یه بار پرکاری دوساله دربه در دکترهام هنوزم امیدوارم چون میدونم یه روزمیشه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
باور کن یه روز میشینی میگی چرا الکی انقد غصه خوردممممم.. باور کنااا.. من غصه نمیخوردم ولی استرس داشت ...

اره بخدا همین یک ماه مردم از استرس پیرشدم 

هر فردی برای بارداری یه شرایط خاصی داره یکی زودتر یکی دیرتر خواهر من بعد یک سال رفت آی یو آی بعد شش ...

بیاین فکر کنبم که قسمت ما هم مرداد ۹۸ هست😍😍😍

2706