2737
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزممممممممم😍😍😍😍😍😍😍😍😍منتظریم

اینجا خیلی شلوغه😩😩😩😩😩

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
2731
عب نداره چاره ای نیس به خودت استرس نده 

گفتن پنج شنبه برم واسه جواب خانما

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

سلام خانمهای  گل    مامانهای   خوشگل   

هرکی  باردار  شده    تبریک   فراوان    خدا نی نی   شو  حفظ کنه  صحیح و سالم.  دو  سه صفحه  خوندم    دیدم   زهرا .سجاد    مشکوک  به  بارداری  هست       یسنا جون  هم  گویا    نی نی   در  شکم  دارد        خدارو هزاران   بار   شکر       . راستی     از  گیلاس  چه  خبر      انشاالله  مامان  شده ؟؟چند صفحه  خوندم    کامنت  ندیدم  ازش    همش به فکرشم.  چند روز   نیومدم  اینجا    اقامون  میگه  بس که  سرت  تو اینترنت و   گوشیه     ضرر  داره      تو  میخواهی   باردار  بشی     پس عادت   کن  کمتر  با  گوشی   ور برو    منم    حرف گووووووش کن.             

2738
چه ازمایشگاهیه مگه میخ‌اد کاشت کنه بگو جواب تیتر بتا رو‌تا دوستعت میدن یعنی دو‌روز بعد میده چجور از ...

اره منم تعجب کردم من یکی دق میکنم تاپنجشنبه 😂

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
سلام عزیزم شماخوبی؟والا شوهرمنم میگه اما منم لجباااااز😁😂😝

شیطون   بلا.      بیچاره  شوهرا.     منم   اخه   میومدم  نی نی سایت     خیلی   عادت کرده  بودم   به  نی نی سایت    باور کن   ساعت یک  دو شب     تو بغل   شوهرم    از لابه لای دستو   پاش  خودمو دراز  میکردم  گوشیو  بردارم  ببینم  اینجا چه  خبره   یه وقتا   چشاش  باز  میکرد   غر میزد   از دوباره   میخوابید.   دیشبم باهام   اتمام  حجت کرد    دوازده  شب به بعد نرو  تو  نت.   گفتم  سعی میکنم   البته   شبهایی  که سر کاره   همش   تو این   نی نی سایت سر گرمم.ولی خدایی  راس میگه  بهش حق میدم     دیگه  کمتر میرم  سراغ گوشی همش ضرره.من  حوصلم  سر میره    میام اینجا  سرگرم  بشم. 

راستی زهرا سجاد لکه  بینی کامل قطع شد؟؟

2706