2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266972 بازدید | 35847 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم غصه نخور مامان من سرطات روده داره همزمان قلبش داغون شد گفتند باید عنل قلب باز انجام بدند ار ...

فداتشم ساراجونم خدامامانتو حفظ کنه 

ایشالا مامان منم عملش خوب پیش بره و زودی خوب شه😍😇

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
2728

یسنا خوابه😂😂ما ازاون عجول تریم والا

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
فداتشم ساراجونم خدامامانتو حفظ کنه  ایشالا مامان منم عملش خوب پیش بره و زودی خوب شه😍😇

گلم نگران نباشه انشالله مامانت عمل خوبی داشته باشه زود زود هم خوب میشه در عرض یه هفته از تو هم سرحال ترمیشه 

الله جمعی مریضلر شفا ور🙏

خدایا ممنون ازت ک منو ب آرزوم رسوندی شکرت😍❤مواظب نی نی تو دلم باش❤❤❤😍😍
مامان یسنا کجایی بیا دیه خخخ 

الان تازه پاشده رفته آز بده جوابش هم اگ الان بره تا ده یازده میدن

زهرا تو هم ب این فک کن که هفته بعد میری آز 😍 جوابش مثبت میشه میای اینجا ب ما میگی پارتی میگیریم😝😝😝😝💃💃💃💃💃💃💃 

2738
زهرا تو هم ب این فک کن که هفته بعد میری آز 😍 جوابش مثبت میشه میای اینجا ب ما میگی پارتی میگیریم😝😝 ...

نخیر ما ازون خانواده هاش نیستیما 😁مولودی میگیریم من میخونم شمادست میزنین😂

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
زهرا تو هم ب این فک کن که هفته بعد میری آز 😍 جوابش مثبت میشه میای اینجا ب ما میگی پارتی میگیریم😝😝 ...

وقتی گفتی ماه قبل مث من بودی ولک دیدی بعدم پزیود شدی دلم ریخت☹

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
2706