2737
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266998 بازدید | 35847 پست
ی بار ی کارتونی میدیدم  خانومه حامله بود دلش بستنی بامزه ماهی میخواست😐🤢😬🤣

😂😂😂😂😂😂😂😂😝😝😝😆😆😆

وای چقد تو بانمکی اخه حتما بارداری بچت هم پسر چون گوله نمک شدی😂😂😆😆

خدایا ممنون ازت ک منو ب آرزوم رسوندی شکرت😍❤مواظب نی نی تو دلم باش❤❤❤😍😍
دختر توچقدر بی بی چک زدی🤣🤣 تو حامله ای اونم لک لانه گزینی بود ای کاراته ها 😁😁 نی نیمون با استر ...

شماهادعا کنین باردار باشم حتما حتما میفرستم‌روچشمم.بابا تعدادی نداشت که بیبی ها همش سه تا بود😝😝😝البته سه تاقبل پری فک کن عقب بیوفته چی میشه😁

امام حسین شاید خودت ندونی ولی امیدخیلیایی😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زهرا‌ یسنا پاشین بربن ازمایش  جواب مثبت و زودتر بگین حالم خوب شهههههه

برا من زوده حالا انشاالله بزار ببینم عقب میوفته یانه.چرا دلت گرفته فداتشم‌بیا بخل خودم🤗😍😘

😂😂😂😂😂😂😂😂😝😝😝😆😆😆 وای چقد تو بانمکی اخه حتما بارداری بچت هم پسر چون گوله نمک شدی😂😂😆😆

عشقمی لطف داری.همه هم بهم میگن بهت میخوره بچه دارشدی پسرباشه😁باشوشوچه کنم که عاشق دخملیه😂

2731
....

این پیام خیلی بامزه بود به شوخی به دوستام میخوام چیز بدی بگم همش چند تانقطه پس سرهم  میزارم😂😂😂منو یاد اون انداخت.الان دقیقا چی فرمودی شما گلم😉

من یه هفته تا موعدم مونده این ماه کلومیفن خوردم دعام کنی پری نیاد و باردار باشم😭

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
من یه هفته تا موعدم مونده این ماه کلومیفن خوردم دعام کنی پری نیاد و باردار باشم😭

عزیزم انشاالله  حتما همین طوره و پری نمیشی و به جمع مامانا اضافه میشی

2740
امضاتو خوندم داری میری کربلا برا هممون توروخدا دعاکن.من عاشق امام حسین وکربلام😔

رفتم آجی ۴ روز پیش برگشتم هنوز وقت نکردم تغییرش بدم

ولی برای همه منتظرا دعا کردم

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
وای من داداشم روز اولی ک  رفت سربازی انقدر تو خونه گریه کردم وقتی بهم زنگ زد نتونستم خودمو کنتر ...

باز سربازی اسونه میاد خونه میبیننش من داداشم خارج رفته چی بگم😔😔😔😔اینطوری گفتین یاد اولین روز رفتنش افتادم چقد سخت بود از داداشم دل بکنم گریم گرف😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها داداشم آذر ماه عروسیشه کلی واسه عروسیش برنامه ریزی کردم میگم حالا بزنه باردار بشم و برنامه ری ...

ب سلامتی مبارک باشه 😍😍😍 اگ حامله باشی همون موقع شکمت میاد جلو شش ماهت میشه😝😝😝😍😍 خوشحال باید باشی ک بچت عروسی دایش تو شکم مامانشه با مامانش اون وسط قر میده😆😍😍

2706