2737
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266988 بازدید | 35847 پست

درد سینه ات برای هورمون بارداریه.. ک فکر کنم هنوز تو بدنت هست

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
فاطیما اگه تنبلی نداری فولیکول وقتی ب اندازه ی مناسب برسه ازاد میشهههه.. اره امکانش هست که فولی داشت ...

جانم گفت از زمان کورتاژت  که خارج رحمی داشتم حساب کنم . گفت شب ۱۴ تا ۲۰ 

که میشه از امشب شب ۱۴ هست

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جانم گفت از زمان کورتاژت  که خارج رحمی داشتم حساب کنم . گفت شب ۱۴ تا ۲۰  که میشه از امشب ...

عه پس اقدااام باش از امشب  😙😙😙😙

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
درد سینه ات برای هورمون بارداریه.. ک فکر کنم هنوز تو بدنت هست

خیلی درد میکنه . نوکش و هاله اش نه

داخلش درد میکنه

برای تو اینجوریه ؟

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2742
دوستان کسی هست کمک کنه؟؟ من این ماه که کورتاژکردم نمیدونستم مجدد باردار هستن و شبی سه تا لتروزول و ...

دکترا دوفاستون میدن واسه اینکه کیست نشه و باردار بشی حالا روزشو نمیدونم از کی هست مال من از شب ۱۶ ام هست مصرف دوفاستونم

تکیه گاهم فقط خداست ،در پناه خدا همه چیز شیرین میشه 
عه پس اقدااام باش از امشب  😙😙😙😙

باشه هر چی خواست خداست . 

پس برم دوش بگیرم .

ممنون که بودی گلم

انشاالله نی نی ات سالم بیاد بغلت

2738
دکترا دوفاستون میدن واسه اینکه کیست نشه و باردار بشی حالا روزشو نمیدونم از کی هست مال من از شب ۱۶ ام ...

اهان پس میگیرم از فردا میخورم

فدات عزیزم

باشه هر چی خواست خداست .  پس برم دوش بگیرم . ممنون که بودی گلم انشاالله نی نی ات سالم بیاد ب ...

فدای تو... ازخدا میخوام این ماه یه نی نی سالم یهت هدیه کنه و سالم و ب موقع بذاره بغلت 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بادار شدی استارتر عزیز

اره عزیزمممم.. یه ماه و نیممه 😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوايل بارداري علامتتون چي بود،وبتا چقد سلام ببخشيد

سلام عزیزم..من روز قبل موعد بتا 86 ک دکترم گفت خوبه... علائم بعد چند روز از تخمک گذاری درد نوک سینه و بزرگ شدنش.. و تیر کشیدن زیر دلم که همون علامت پری هم بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم..من روز قبل موعد بتا 86 ک دکترم گفت خوبه... علائم بعد چند روز از تخمک گذاری درد نوک سینه ...

من هي علائمي ندارم هييييچ،بتام امروز دادم 200ولي دلم قرص نيس

اللهم صل على محمد وال محمد
2706