2752
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 267069 بازدید | 35847 پست
دوستان کسی هست کمک کنه؟؟ من این ماه که کورتاژکردم نمیدونستم مجدد باردار هستن و شبی سه تا لتروزول و ...

من یبار سقط داشتم 

یعنی کورتاژ کردم 

رفتم سونو 

کییت و تخمدان

گفت چهارتا فولبک ۲۰ به بالا داشتم 

دقیقا سه روز بعد کورتاژ که خونریزیم تموم شد و دو روز بعدش این‌سونو رفتم دکتر گفت مبتونی اقدام کنی و تخدان و تخمک و‌فولیک روبراه بود 

درد سینه ت بخاطر تغییر هورمونات هست

👧🏼🧒👶
دوستان کسی هست کمک کنه؟؟ من این ماه که کورتاژکردم نمیدونستم مجدد باردار هستن و شبی سه تا لتروزول و ...

عزیزم مگه چند روز پیش نگفتی بارداری؟

چی شده جریانت؟

میگم من شنیدم ندونی و زیر دوهفتت باشه خوردن قرصا مشکل نداره البته زیر دوهفته ها 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هي علائمي ندارم هييييچ،بتام امروز دادم 200ولي دلم قرص نيس

😒😒😒

عی بابا دعوات کنم؟

دختر بارداری خب

شکر کن که ویار نداری 

بدن‌هنه مثل هم‌نیستدکه علایم داشته باشه

مبارکههه

👧🏼🧒👶
2731
😒😒😒 عی بابا دعوات کنم؟ دختر بارداری خب شکر کن که ویار نداری  بدن‌هنه مثل هم‌نیستدکه علای ...

خب من پريوديمم هي احساسي ندارم،اخه بارداري؟والا ميترسم شايد خارج رحم باشه يااشتباه اصلا ميگن زن خوابالو ميشه و....من عين جغد هميشه بيدارم

اللهم صل على محمد وال محمد
خب من پريوديمم هي احساسي ندارم،اخه بارداري؟والا ميترسم شايد خارج رحم باشه يااشتباه اصلا ميگن زن خواب ...

الان بخاطر استرستم هست که بی خوابی

ان شاالله که بارداری

مثلا من الان روز ۸ پری هستم . کلا افتادم رو دور خواب 😄

یعنی هر بدنی هر زمانی یه اروری میده . امیدوار باش

الان بخاطر استرستم هست که بی خوابی ان شاالله که بارداری مثلا من الان روز ۸ پری هستم . کلا افتادم ر ...

والا بحث بارداري گيجمون كرد،به شوهرم گفتم ولي ذوق ندارم حتي خودش،يجورايي باور نكرديم چون تو قعر نااميدي بوديم

اللهم صل على محمد وال محمد
نه نيسم ميگم وقتي پري ميشم هيچ احساس ندارم،الانم 12روز از تاخير پري گذشت بتا دادم بالاي دويست ولي عل ...

اوا دختررررر

برو بگیر بخواب 

حالت خوب باشه خوشحال باش مامان شدی چرا الکی به خودت استرس میدی و‌ناامید میشی 

👧🏼🧒👶
والا بحث بارداري گيجمون كرد،به شوهرم گفتم ولي ذوق ندارم حتي خودش،يجورايي باور نكرديم چون تو قعر ناام ...

تو قعر ناامید یه امیدی امده به زندگیت و‌داره رشد میکنه 

👧🏼🧒👶
عزیزم مگه چند روز پیش نگفتی بارداری؟ چی شده جریانت؟ میگم من شنیدم ندونی و زیر دوهفتت باشه خوردن قر ...

عزیزم من موقع خوردن قرص ها یک ماهم رد شده بود . نمیدونستم خوردم . ولی همون لتروزول باعث شد رشد  جنین متوقف بشه . وقتی رفتم سونو رشد و ارتفاع رحم حدود ۶ هفته پر شده بود ولی جنین۳۵ روزه رشدش متوقف شده بود .

امپول زدم سقط شد ولی ترفتم سونو ببینم تخلیه شد یا نه . اما همزمان دکتر گفت فولیکول بالای بیست چند تا دارم که از امشب احتمال ازاد سازیش هست 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....