2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم ١١ خرداد موعدمه ولي هيچ علائمي ندارم البته من كلا واسه پريوديم هيچ علائمي ندارم نه درد كمر نه درد سينه يهو يه روز از خواب پا ميشم ميبينم پريود شدم😂😂 ولي واسه سري قبل كه باردار بودم از يه هفته مونده به موعدم همش درد سينه و درد زير شكم داشتم فكر نكنم اين ماه باردار باشم 

خانمها من یک ساله تو اقدامم پنج دوره لتروزل خوردم و هاچ سی جی تزریق داشتم هر دوره هم فولیکولا غالب بود ولی باردار نشدم الان یه هفته است شبها تو خواب شدید عرق میکنم ک پتو و ملحفه خیس عرق میشه و از خواب بیدار میشم و لرز میکنم وحشتناک سردم میشه و میلرزم کسی در این مورد چیزی میدونه؟لطفا راهنمایی کنین چند روزه اثاث کشی دارم فرصت نکردم برم دکتر

چرا منم سینه درد دارم رفته رفته بیشترم میشه

بخاطر امپولس یعنی 😐😐

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2738

@hopeless    

@محیا98    

https://t.me/joinchat/F8_oxBYSOpP7Hu0aPMwVgA

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
سارا سینه هات دردشون چجوریه؟؟  من که کلاااافه شدم از درد سینه,  سینه سمت راستم که هم درد ...

اره من دقیقا مثل توام..اول از نوک سینم شرو شد..و الان کلش درد داره 😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من كه هنوز پري نيومده ولي ديگه اميدي ندارم ازمايشم خيلي بد منفي شد😭😞

عزیزم خب شاید لقاحت دیر بوده ینی چی امید ندارم 😣😣😘😍انشاا.. ازت یه هفته دیگه مثبت میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فردا موعدمه ولی دردی ندارم زیاد البته بگمااا متاسفانه این ماه فقط ۱ بار اقدام توی زمان مناسب دا ...

کی اقدام داشتی عزیزم؟؟ چندم پری بوده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امشب یکم درد شبیه پریودم داشتم اعصابمو ریخت بهم

اصلا قابل تشخیص نیست نیلا..الکی نفوس بد نزن لطفاااا 😆😆😆 نفوس بد زدن ممنوع 😡😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانمها من یک ساله تو اقدامم پنج دوره لتروزل خوردم و هاچ سی جی تزریق داشتم هر دوره هم فولیکولا غالب ب ...

قبلا اینجوری نبودی..کاش باردار باشییی 😍 چند روز از امپولت گذشته عزیز؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطر امپولس یعنی 😐😐

خدا میدونه خخ من سر بارداری قبلیم سینم خیلی سنگین شده بود و تا دست میزدم درد میگرفت

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2706