2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266972 بازدید | 35847 پست
دیگه موعدم.. 7 یا 8 خرداد باید بشم

پس کم مونده ایشالا مثبت بشه عزیزم زود بیای خبرشو بهم بدی😍😍

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
چند روز از امپولت گذشته؟ بی بی نزدی ببینی اثرش رفته یا نه؟؟

ده روز گذشته نه نزدم از بی بی چک متنفرم منتظر میمونم موعدم برسه بعد بزنم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سارا سینه هات دردشون چجوریه؟؟ 

من که کلاااافه شدم از درد سینه,  سینه سمت راستم که هم درد میکنه هم نقطه ای بعضی وقتا سوز میده

انقد دردشون زیاده که رو سینه هام نمیتونم بخابم یا با لمس یا یکم فشار حیلی درد میگیره

2740

سلام دوستان منم پنچ ماهه اقدامم این ماه لتروزول و سینال اف و hcg  داد دکتر تا دو سه روز پیش تخمدان چپم که توی سونو واژینال فولی غالب داشت بشدت درد میکرد الان بهتر شده پری هام منظم نیس خیلی ولی حداکثر باید تا پونزده روز دیگه بشم.دعا کنید برام،ایشالا این ماه همه مامان بشیم.

شُکــر..واسه هرچی که دادی،هر چی ندادی...شُکــر 
2706