2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
شاید نفخ کردی؟سردی نخوردی؟

نفخ زیاد دارم حالا زیر دلم هی تیر میکشه مخصوصا سمت راستم این خطرناکه ب نظرت؟

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
نفخ زیاد دارم حالا زیر دلم هی تیر میکشه مخصوصا سمت راستم این خطرناکه ب نظرت؟

یه نبات داغ بخور دراز بکش اگه آروم نشدی عصری زنگ بزن دکترت اگه لازم دونست بهت میگه بری پیشش تا وقتی لک بینی نداری خطرناک نیست احتمالش هست برای بزرگ شدن رحم هم باشه رحم داره میاد بالا اولین جایی که درد میگیره جای تخمدان هاس بهشون فشار میاد

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نبات داغ بخور دراز بکش اگه آروم نشدی عصری زنگ بزن دکترت اگه لازم دونست بهت میگه بری پیشش تا وقتی ...

بعد نیم ساعت درست شدم خدا رو شکر

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
خانما تا حالا شده وسط سیکلتون موقع تخمک گذاریتون لکه بینی داشته باشین ؟؟؟من این  ماه وسط سیکل د ...

من این ماه روز تخمک گذاریم لخته خون دیدم تو ترشحاتم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2728
واقعا راست میگی؟؟ یعنی از چی میتونه باشه؟؟من دیروز باید پریود میشدم هنوز نشدم خیلی نگرانم خیلی 

خب بیبی چک بزن فردا

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
واقعا راست میگی؟؟ یعنی از چی میتونه باشه؟؟من دیروز باید پریود میشدم هنوز نشدم خیلی نگرانم خیلی 

نمیدونم منم اینقد ب خودم شک کردم درجا بیبی زدم منفی بود.الان ی روز عقب افتاده پریت خب فردا بزنی نشون میده دیگه

2738

بچه ها من امروز صبح بعد از ۴۸ ساعت بتامو دوباره چک کردم از ۱۸۸ رسیده بود به ۳۹۹

عصر هم رفتم دکتر گفت رشد بتا راضی کنندس ولی چون عددش کمه پسفردا دوباره تکرار کن اکه ۸۰۰ شده بود که هیچ اگه نشده بود بیا ...

اون درد بالای ب.ا.س.نم هم گفت جز علایم حاملگی خارج رحم نیس....

بچه ها واسم دعا کنین نینیم سالم خودشو جاگیر کنه

خدایا! بیامرز برایم آن گناهانی را که دعا را بازمی‌دارند، خدایا! بیامرز برایم گناهانی که بلا را نازل می‌کند؛ خدایا! بیامرز برایم همه گناهانی را که مرتکب شدم و تمام خطاهایی که به آن‌ها آلوده گشتم،
بچه ها من امروز صبح بعد از ۴۸ ساعت بتامو دوباره چک کردم از ۱۸۸ رسیده بود به ۳۹۹ عصر هم رفتم دکتر گف ...

اصلا نگران نباش خوبه بتات بالا رفته بازم آزمایشتو تکرار کن انشالله اونم بالا میره و خیالت راحت میشه

بچه ها من امروز صبح بعد از ۴۸ ساعت بتامو دوباره چک کردم از ۱۸۸ رسیده بود به ۳۹۹ عصر هم رفتم دکتر گف ...

بالای باسنت تیر میکشه؟احتمالا از عضلات باسنته نگران نباش منم قبلنا همچین دردیو داشتم تا میخواستم راه برم بدترم میشد تازه اون موقع حامله هم نبودم استراحت کن یا کفشتو عوض کن خودش خوب میشه

منم اینقدر ترسیده بودم همون روزا تخمک گذاری زدم منفی بود ولی خب خیلی خیلی  سابقه تاخیر دار»م هن ...

درچه حالی عزیزم؟من ممکنه فردا پری بیاد.همچنان زیر شکمم کار ک میکنم یا خم میشم درد داره

یهو دردایی گرفتم زیاد ک گفتم الانه ک بریزه رفتم نوار گذاشتم از طهر هنوز خبری نیس.خدایا اگه قراره بیاد،بیاد دیگه طول نکشه ک من امید پیدا کنم😭

بالای باسنت تیر میکشه؟احتمالا از عضلات باسنته نگران نباش منم قبلنا همچین دردیو داشتم تا میخواستم راه ...

نه یه درد نقطه ای عجیب پشت کمرم دقیقا بالای ب. ا.سن بود...

رفتم دکتر گفت اون درد ممکنه مال چیز دیگه ای باشه ولی مربوط به حاملگی خارج رحم نیس،

البته بتام که رفت بالا خوب شدم خودم حس میکنم مال لانه گزینی بود...

خدایا! بیامرز برایم آن گناهانی را که دعا را بازمی‌دارند، خدایا! بیامرز برایم گناهانی که بلا را نازل می‌کند؛ خدایا! بیامرز برایم همه گناهانی را که مرتکب شدم و تمام خطاهایی که به آن‌ها آلوده گشتم،

راستی من بتامو برای بار سوم امایش کردم خداروشکر رسیده بود به ۱۰۶۵

یعنی دوبرابر و نیم شده بود خداروشکر 

دیگه خیالم راحت شد مشکلی نیس....فندقم جاش خوبه😍

بنیتاجون لینک مامانای اردیبهشت و خردادو برا منم بزار🤩

2706