2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266988 بازدید | 35847 پست
منم دوست دارم بچه بیارم بیشتر به خاطر دخترم ازبس میگه تو مامان بدی هستی هم یه نینی از تو شکمت برامن ...

سلام عزیزم خوبی دخترگلت خوبه.خوندم که احوالمو جویا شدی ممنون لطف کردی .هی بدک نیستم یه ماه دیگه زایمانمه توکل به خدا.اما حال دلم خرابه شوهرم کرونا گرفته بود یه ماه بیشتر خونه مامانم بود الانم که بهتر شده و اومدم خونمون خیلی ترس تو جونشه همش اتاقه من اینورا😔خیلی از نظر روحی داغونم خیلی.الان نشستم کلی گریه کردم.از نظر جسمی هم که نگم سنگین شدم زود خسته میشم☹زودرنج شدم تو این پابه ماهی جای اینکه شوهرم تکیه گاهم باشه کنارم باشه اما تنهام ازش ناراحت نیستما اونم بخاطر منو بچه میترسه اما کلادلم گرفته و حساس شدم😔😭دلم میخواد کلی بهم توجه شه اما همش از صب تا شب تو خونه تنهام. ببخشید خواهری سرتو خوردم☹دلم میخواست یه کم حرف بزنم.ان شاءالله زوده زود خدا دل خودتونو و گل دخترتو شاد کنه با اومدن نینی😊😍به خدا توکل کن عزیزم

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
از دیجی هم میتونی بخری فعلا ما از اونجا خرید میکنیم هر چند زیاد از جنس لباساش خوشم نیومده بیرون جنس ...

اره

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز از دادم عزیزم بتام ۱۸۸ بود

خب خداروشکر تبریک میگم مامانی  

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
سلام عزیزم خوبی دخترگلت خوبه.خوندم که احوالمو جویا شدی ممنون لطف کردی .هی بدک نیستم یه ماه دیگه زایم ...

غصه نخور عزیزم انشالله همه چی زود اوکی شه برگردید به روال قبلیتون

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2731
غصه نخور عزیزم انشالله همه چی زود اوکی شه برگردید به روال قبلیتون

پریسا از غروب باز سزفه داره منو الان گذاشت باز خونه مامانم خودش رفت بیمارستان😔😭از غروب دارم گریه میکنم تا خوده الان.خسته شدم بخدا دیگه کشش ندارم

من ۲۹ یا ۳۰ شهریور باید پریود میشدم  الان ۵ روز از موعدم گذشته، بتای ۱۸۸ اوکیه؟؟؟

عزیزم لقاحت دیر بوده براهمین انشالله که عددش پایینه  ولی بازم شما 48ساعت دیگه ازمایشتو تکرار کن  من خودم این بلا سرم اومده دیگه خیلی ترسیده شدم

سلام عزیزم خوبی دخترگلت خوبه.خوندم که احوالمو جویا شدی ممنون لطف کردی .هی بدک نیستم یه ماه دیگه زایم ...

وای عزیزم چقدر سخت اشکال نداره همه این روزای سختو تجبربه ميکنن  به روزهای خوبی که قراره  بیاد فکر کن به دختر   نازت  فقط اینو بدون اون  نینی تو شکمت یه مامان قوی  میخوآد   

وای عزیزم چقدر سخت اشکال نداره همه این روزای سختو تجبربه ميکنن  به روزهای خوبی که قراره  ب ...

اره عزیزم درست میگی خلاصه که خیلی برام دعاکن

2740
خب خداروشکر تبریک میگم مامانی    

مرسی عزیزممممم😍

خدایا! بیامرز برایم آن گناهانی را که دعا را بازمی‌دارند، خدایا! بیامرز برایم گناهانی که بلا را نازل می‌کند؛ خدایا! بیامرز برایم همه گناهانی را که مرتکب شدم و تمام خطاهایی که به آن‌ها آلوده گشتم،
عزیزم لقاحت دیر بوده براهمین انشالله که عددش پایینه  ولی بازم شما 48ساعت دیگه ازمایشتو تکرار کن ...

شنبه میرم پیش دکتر یا سونو کنه یا ازمایشو تکرار کنه

اگه کم باشه چی میشه؟؟؟

خدایا! بیامرز برایم آن گناهانی را که دعا را بازمی‌دارند، خدایا! بیامرز برایم گناهانی که بلا را نازل می‌کند؛ خدایا! بیامرز برایم همه گناهانی را که مرتکب شدم و تمام خطاهایی که به آن‌ها آلوده گشتم،

بچه ها من میترسم حاملگی خارج از رحم باشه...درد  یا لکه بینی ندارم ولی بالای باس.ن.م یه نقطه درد میکنه شبیه درد پریود و اینا نیس مثل درد سیاتیکم یا کمره

شنبه میرم پیش دکتر یا سونو کنه یا ازمایشو تکرار کنه اگه کم باشه چی میشه؟؟؟

عزیزم اصلا پیش سونو نرو چون هیچی دیده نمیشه چی تو تو رحم چی خدایی نکرده خارج از رحم شما فقط ازمایشتو تکرار کن پیش دکتر برو

بچه ها من میترسم حاملگی خارج از رحم باشه...درد  یا لکه بینی ندارم ولی بالای باس.ن.م یه نقطه درد ...

نترس اون دردو منم دارم الان ده روز بیشتر اذیتم میکنه دلیلش نمیدونم چیه باید از دکترم بپرسم هر وقت لک بینی داشتی باید شک کنی

بچه ها من ی کم زیر دلم درد میکنه خیلی استرس گرفتم بعد شکمم یه حالتای عجیبی گرفته توش هی انگار یه چیزایی تکون میخوره وای کی میرسه برم سونو و خیالم را  حت شه

بچه ها من ی کم زیر دلم درد میکنه خیلی استرس گرفتم بعد شکمم یه حالتای عجیبی گرفته توش هی انگار یه چیز ...

شاید نفخ کردی؟سردی نخوردی؟

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2706