2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 267069 بازدید | 35847 پست

وای باز ی هفته مونده به پری و من باز توهم بارداری زدم😐یکی نیس ب من بگه تو دیگه چرا....

زیر دلم درد میکنه.روز ۲۴ دورمه.برام دعا کنید دوست جونیا.خدایا با اینکه میدونم محاله ولی توروخدا نی نی تو دلم باشه😔

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
وای باز ی هفته مونده به پری و من باز توهم بارداری زدم😐یکی نیس ب من بگه تو دیگه چرا.... زیر دلم درد ...

ایشالا ک بارداری عزیزم فقط هی بهش فکر نکن باور کن بیخیال بودنی اتفاق میوفته

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باید پونزدهم برم نمیدونی ک چقدر روزا واسم دیر میگذره مشتاقانه منتظر اون روزم بعد سونوگرافی میخوای ...

اخییی عزیزم انشالله زودی 15م بیاد

منو شوهرم لباس اسپرت خریدیم از ذوقمون واسه نی نی بقیه لباساشو گذاشتیم جنسیت معلوم شه بعد

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
وای باز ی هفته مونده به پری و من باز توهم بارداری زدم😐یکی نیس ب من بگه تو دیگه چرا.... زیر دلم درد ...

توکلت به خدا باشه عزیزم انشالله نی نی بزاره تو دلت

2731
ایشالا ک بارداری عزیزم فقط هی بهش فکر نکن باور کن بیخیال بودنی اتفاق میوفته

مشکل اینجاس من بیخیالم ولی این علایم قبل پری باعث میشه فک کنم نکنه از پری نباشه و از حاملگیه😔

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
اخییی عزیزم انشالله زودی 15م بیاد منو شوهرم لباس اسپرت خریدیم از ذوقمون واسه نی نی بقیه لباساشو گذا ...

من گفتم بزار حدس بزنن ببینم چیه بعد بخرم شوهرم انقدر حساس نمیزاره اصلا از خونه بیرون برم میگه پله خطرناکه فقط باید استراحت کنی الانم یک هفته است خونه ی مامانمم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
مشکل اینجاس من بیخیالم ولی این علایم قبل پری باعث میشه فک کنم نکنه از پری نباشه و از حاملگیه😔

چ علائمی داری؟حالا من فقط سینم بزرگ شده بود همین دیگه علائمی نداشتم تا هفت هفته بعد اون پدرم داره درمیاد انقدر گلاب ب روت بالا میارم ک کارم ب سرم کشید فقط دعا میکنم زود بگذره واقعا معدم وضعش خرابه

من گفتم بزار حدس بزنن ببینم چیه بعد بخرم شوهرم انقدر حساس نمیزاره اصلا از خونه بیرون برم میگه پله خط ...

از دیجی هم میتونی بخری فعلا ما از اونجا خرید میکنیم هر چند زیاد از جنس لباساش خوشم نیومده بیرون جنس بهتر گیر میاد

همون به خاطر کرونا بیرون نری بهتره فعلا جنسیت معلوم که بشه کلی وقت هست واسه خرید

چ عالی    ایشالا کی میری آز بدی؟

امروز از دادم عزیزم بتام ۱۸۸ بود

خدایا! بیامرز برایم آن گناهانی را که دعا را بازمی‌دارند، خدایا! بیامرز برایم گناهانی که بلا را نازل می‌کند؛ خدایا! بیامرز برایم همه گناهانی را که مرتکب شدم و تمام خطاهایی که به آن‌ها آلوده گشتم،

من ۲۹ یا ۳۰ شهریور باید پریود میشدم 

الان ۵ روز از موعدم گذشته، بتای ۱۸۸ اوکیه؟؟؟

خدایا! بیامرز برایم آن گناهانی را که دعا را بازمی‌دارند، خدایا! بیامرز برایم گناهانی که بلا را نازل می‌کند؛ خدایا! بیامرز برایم همه گناهانی را که مرتکب شدم و تمام خطاهایی که به آن‌ها آلوده گشتم،
شیما و نرگس زایمان کردن زهرا هم آبان وقت زایمانشه

بنیتا جون شما روز چندم موعدت رفتی ازمایش دادی و بتا چند بود؟

من ۲۹ یا ۳۰ شهریور باید پریود میشدم  الان ۵ روز از موعدم گذشته، بتای ۱۸۸ اوکیه؟؟؟

لقاحت دیر بوده عزیزم بتات خوبه اگه نگرانی میتونی 48 ساعت دیگه تکرارش کنی ببینی چقدر میره بالا