2737
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266970 بازدید | 35847 پست
عزیزم خیالت راحت  ایشالا ک دلت شاد مبشه بهمون خبر بده نترس اصلا ب نظرم صدرصد بارداری  ح ...

چشم گلم دوشنبه میرم از وخبرتون میکنم انشاالله خودتم بارداری 

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان عیدتون مبارک،بچه ها من اقدامیم برا دومی،این ماه تو سیکل iui بودم دیروز رفتم دکترسونو واژ ...

عزیزم ناامید نباش

با فولی های کوچیکتر از اینم باردار شدن 

ولی خب همین که فولیکول داری خیلی خوبه

من دوستم یکماه نداشت دکترش گفت توی سال برای هر زنی پیش میاد یکبار در سال کلا تخمک و فولیکول نداشته باشه

ایشالا ک جواب میگیری

2731
عزیزم اشکال نداره انشاالله ماه بعد منم فعلا پادر هواموندم علائم پری دارم ولی بیبی چکم هاله داره  ...

😅 عزیزم من دیروز گفتم پریود شدم تو نگو لکه لانه کزینی بوده.دیروز آز دادم مثبت شد😍

ولی خب درد کمر دارم و لکه هم میدیدم که دیروز شیاف گزاشتم لکه خییییلی کم شده.

😅 عزیزم من دیروز گفتم پریود شدم تو نگو لکه لانه کزینی بوده.دیروز آز دادم مثبت شد😍 ولی خب درد کمر ...

به به چقدر خبر خوب تو عید 

تروخدا برای منم دعا کن 

باردار باشم

راستی از تجربه بی بی چکت هم بگو من سه روز مونده ب موعدم منفی هنوز

😔😔😔

2740
به به چقدر خبر خوب تو عید  تروخدا برای منم دعا کن  باردار باشم راستی از تجربه بی بی چکت ...

واقعا من دیروز عیدیمو گرفتم😙

عزیزم انشالله که ماه بعدی خودتم عکس بی بی چک مثبتت رو بزاری گلم❤❤

والا من دیروز از خواب بیدار شدم (موعدم بود) لک قهوه ای دیدم فکرکردم پریود شدم😂 ولی بازم بی بی زدم دیدم یه خط افتاد انداختمش ..بعد از یک ساعت اینا رفتم سراغش دیدم عع وا دوتا خط شده😍😍 ولی خب چون لکه میدیدم دوستای گلم اینجا راهنماییم کردن که چ کنم‌.خلاصه دیروز آزماسش دادم بتام ۲۱۵ بود. و مثبت😍😍😍

به به چقدر خبر خوب تو عید  تروخدا برای منم دعا کن  باردار باشم راستی از تجربه بی بی چکت ...

هنوز زود بوده شاید.اجازه بده موعدت بشه دوباره با ادرار اولیت تست بزن .برات ۱۰ تا صلوات میفرستم که انشالله مثبت باشه💫❤

2706