2733
2734
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266972 بازدید | 35847 پست

بچه ها دلم خیلی گرفته تو رو خدا واسه دل من دعا کنید خدا ک صدای منو نمیشنوه😔😔😢😢

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزمي،ميترسم،استرس از دادنش اخر كار دست خودم ميدم

استرس رو باید بزاری کنار ب نی نیت بگو خیلی خوش اومدی تو دلم ب مامانت اینا خبر بده 😍

خدایا ممنون ازت ک منو ب آرزوم رسوندی شکرت😍❤مواظب نی نی تو دلم باش❤❤❤😍😍
2731
2738
مامانم،؟همه دنياخبر دار شدن    

الهی 

خیلی هم خوبه

شوهرم خبر نداره 😆 چرا میگی همه دنیا خبر دارن . 😅😅😅😅 بزار برم بهش بگم بیام 🤗😇

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
بچه ها دلم خیلی گرفته تو رو خدا واسه دل من دعا کنید خدا ک صدای منو نمیشنوه😔😔😢😢

سوگند جون امروز چند تا متن درباره کیست و کیست های فولیکولی خوندم نوشته بود خیلی از اونها راحت و بدونه دارو خودشون درمان میشند ‌ بعد نوشته هوردن داروی گیاهی فقط در زمان پری کافیه تا کیست خوب بشه . 

نوشته بود بدن با کیست هم فولیکول ازاد میکنه و زن میتونه باردار بشه 

کیست تو از ه نوعی بود و چه مدل ؟

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....

بچه ها من امروز رفتم سونو تا ببینم سقط انجام شده یا نه .

که خداروشکر مشکلی نبود .

دکتر هم گفت تخمدانم چپم یه فولیکول تازه ازاد کرده و تخمدان راستم در دو روز اینده اونم فولیکول ازاد میکنه . تخمدان راست گفت توی ۱۲ ساعت اخیر ازاد کرد .

منم دیشب اقدام داشتم ولی دیگه شوهرم نیست تا ماه بعد .

فقط امروز از صبح شدیدا زیر شکمم درد دارم . کسی میدونه علت این همه درد و گرفتگی برای چیه ؟

بچه ها من امروز رفتم سونو تا ببینم سقط انجام شده یا نه . که خداروشکر مشکلی نبود . دکتر هم گفت تخمد ...

فک کنم بخاطر تخمک گذاریه.منم طبق کیت فردا و پسفردا تخمک ازاد میکنم و زیر دلم و کمرم درد داره 

2706