2737
2734
عنوان

تومور مغزی بدخیم

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 40 پست
تومور پدرم دو سانت بود و موقع عمل کامل خارج کرده بودند الان دوماه  بعد عمل رفتن ام آر ای چیزی ک ...

خود دکتر گفتن که توموره ؟ ببین تو مغز پدرم من یه گردی بزرگ بود که خود دکتر به ما گفتن این حفره ای هست که تو مغز بعد دراوردن تومور ایجاد شده و تومور نیست ولی ان شاءالله خیره ،دکتر پدر منم گفتن این تومور ها رشد سریع دارن ،خدا بهمون رحم کنه فقط،پدر منم دو هفته دیگه باید ام ای ار بدن که ببینیم تومور چه جوری شده 😢😢😢

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه هنوز دکتر ندیده این حفره بعد دو ماه هم تو ام آر آی بود؟

اره خیلی طول میکشه ترمیم شه

2731
عزیزم ببخشید من خیلی سوال میپرسم اون حفره چه رنگی بود سفید بود یا سیاه؟

حفره فکر کنم خاکستری بود 

سلام خوبین؟ پدرتون mri رفتند؟ تومور که رشد نکرده بود ان شاالله؟ 

نه هنوز نرفتن ۱۵ فروردین پرتو درمانی تموم شده دکتر گفته حتما باید یک ماه از پرتو درمانی بگذره تا اثرش رو بتونیم ببینیم حالا هفته اینده احتمالا باید بریم ام ای ار بدیم تا قرصای شیمی درمانی هم شروع کنن

2740
آره دیدند گفتند بزرگ شده ولی زورش کمتر از قبله حالا پرتو و شیمی درمانی رو یه هفته هست شروع کردند&nbs ...

نه فعلا ،باید ام ای ار رو ببینن بعد شروع کنن احتمالا هفته اینده بریم ام ای ار بدیم 

عموی من داشت زیر نظر دکتر عباس امیر جمشیدی بودن ایشون عملش کردن و بعد معرفی کردن به مرکز پرتودرمانی یک ماه پرتو درمانی کردن و دو سه سال قرص مصرف کردن الان قرص هاشو قطع کرده و به روال قبل برگشته خداروشکر به خدا توکل کن اون روزا بدترین روزای عمرم بود ولی گذشت 

2706