2733
2739
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266971 بازدید | 35847 پست

دوساله اقدام کردم واسه بچه دوم یه سقط داشتم بعدش دیگه باردار نشدم حالا رفتم زیر نظر دکتر ازمایش هورمونی دادم منتظر جوابشم واسم دعا کنید ۷ روز دیگه موعدم هست دعا کنید باردار باشم

افسوس از زمانی که بی دینی نماد روشنفکری باشد😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله راحت دربیاد اذیت نشی ولی تو که فکر بارداری هستی یه فکری براش بکن. برای من سه ساله در نیومده ...

الان نیش زده به بیرون ایشالا که ادامشم راحت بیاد بیرون.همه جا بهم گفتن عقل نهفته است باید جراحی شه

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
2731
دوساله اقدام کردم واسه بچه دوم یه سقط داشتم بعدش دیگه باردار نشدم حالا رفتم زیر نظر دکتر ازمایش هورم ...

انشالله که بارداری عزیزم😘😘😘

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
زهرا من سنم خیلی کم بود پریود شدم هیچیم در مورد نحوه باردار شدن روابط زناشویی نمیدونستم حتی نمیدونست ...

وای عزیزم😆چه باحال بودی🤣منم ۱۰ سالگی شدم‌پری ولی همیشه منظم بودم خداروشکر الان دوماهه جلو میشم

2740
بمن نداده مدورکسی براچیه

من از دکتر پرسیدم گفت مدروکسی پرژسترون برای القای خونریزی و منظم کردن پریودیه ولی تاثیری برای تخمک گذاری نداره

انشاالله مامان بشی ماهم برات اینجا دست و جیغ و هورا کنیم منم شش روز دیه موعد پریه دعا کن حامله باشم ...

ممنون گلم ایشالا همگیمون این ماه آخر اقداممون باشه😍

وای عزیزم😆چه باحال بودی🤣منم ۱۰ سالگی شدم‌پری ولی همیشه منظم بودم خداروشکر الان دوماهه جلو میشم

😂😂😂من امتحانای چهارم ابتدایی تموم شد پریود شدم 

منم میتونم بیام داخل اخ تو اقدامم    

نه الان وقته ناهاره ی ساعت دیه بیا😆😆😆چراکه نه عزیزم خوش اومدی ایشالا که مامان بشی زودی😘

😂😂😂من امتحانای چهارم ابتدایی تموم شد پریود شدم 

وا بسم الله چقد شبیه منی منم امتحانای خرداد چهارم شدم😂

وا بسم الله چقد شبیه منی منم امتحانای خرداد چهارم شدم😂

هشت خرداد😂😂😂 بعد امتحان مستقیم رفتیم مهمونی خونه خالم شدم نمیدونستمم چیه فقط مامانمو صدا کردم اومد دید بهم کلی خندید گفت چه هولی😂😂😂

2706