2726
عنوان

اونایی که توی اقدامن و کمتر از یه هفته ب پری مونده😉بیایید 🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 266967 بازدید | 35847 پست
چند لحظه خوشحال شدم  انشالله زودی مامان بشی عزیزم شوخی شوخی ببینی مامان شدنت جدی شد😘😘😘 من ...

اوه اوه حتما برو درست كن بعد براى باردارى اقدام كن 

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 
چند لحظه خوشحال شدم  انشالله زودی مامان بشی عزیزم شوخی شوخی ببینی مامان شدنت جدی شد😘😘😘 من ...

قربونت عزیزم ایشالا خبر بارداری خودتو بشنویم😍برو درستش کن خب گلم منم ماه پیش دوتا عقلمو کشیدم داشت فکمو کج میکرد ی دونه هم پر کردم روکش زدم .اینقدم استرس کشیدم که باوجود این داروها و آمپول بیحسی بچم چی میشه😆آخرم پری شدم

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه اوه حتما برو درست كن بعد براى باردارى اقدام كن 

تا صبح از درد مردم یعنی دو تا ژلوفن خوردم فایده نداشت یه دونه دیفلوفناک خوردم فایده نداشت مفنامیک اسید و پماد بی حسی هم اصلا 

آخر نشستم جلو شومینه گرماش باعث شد آروم بشه

فردا باید برم درستش کنم

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
قربونت عزیزم ایشالا خبر بارداری خودتو بشنویم😍برو درستش کن خب گلم منم ماه پیش دوتا عقلمو کشیدم داشت ...

وای دندون عقلو که نگو دو تا رو جراحی کردم دو تای دیگه جراحیش مونده خیلی درد داره بعد جراحی از ترسم نرفتم سراغش 

شوهرم میگه دیگه از کار افتاده شدی همه اش باید تعمییرت کنم وقتشه کلا تعویضت کنم😐😐

2728
وای دندون عقلو که نگو دو تا رو جراحی کردم دو تای دیگه جراحیش مونده خیلی درد داره بعد جراحی از ترسم ن ...

پایینی منم گفتن جراحی کنم اما نکردم بنیتا ی شب مردم ازدرد نمیتونست دربیاد انگار داشت فکم منفجر میشد اون روز ۵ تا پروفن ۳ تا دیکلوفناک خوردم اسپری زدم اصن اثر نکرد تا اینکه ۱۱ شب رفتم ی کلینیک آمپول زد آروم  شدم بعدش تا الان درد نداشته گوش شیطون کر منتظرم کامل دربیاد برم معمولی بکشمش نه جراحی.وای مردم ازخنده ازدست شوهرت😆😆😆😆😆

سلام باردار شدی یا نه هنوز

😳نه عزیزم.ی هفته دیه موعدمه.خدا بخیر کنه هی میپرسین نکنه خبریه خودم نمیدونم🤣بگین مامان شدم؟😆

سلام عزیزم میگم تاحالا مدروکسیم مصرف کردی یا نه؟

ن فقط متفورمین دوماهم امپول اچ سی جی واین ماهم ک کلومفین

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی😭😭😭؟؟اخه میگن دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولد شدس...🤲🤲🤲
پایینی منم گفتن جراحی کنم اما نکردم بنیتا ی شب مردم ازدرد نمیتونست دربیاد انگار داشت فکم منفجر میشد ...

انشالله راحت دربیاد اذیت نشی ولی تو که فکر بارداری هستی یه فکری براش بکن. برای من سه ساله در نیومده ولی جراحی خیلی بده😥😥

شوهرم نمک ریختنشو دقیقا میزاره واسه وقتایی که عصبیم ناراحتم یا مریضم😐😐 😂😂😂

😳نه عزیزم.ی هفته دیه موعدمه.خدا بخیر کنه هی میپرسین نکنه خبریه خودم نمیدونم🤣بگین مامان شدم؟😆

شایدم بارداری خودت خبر نداری😀😀😍😍

زهرا من سنم خیلی کم بود پریود شدم هیچیم در مورد نحوه باردار شدن روابط زناشویی نمیدونستم حتی نمیدونستم باید جنس مذکری باشه واسه بارداری اون وقتها هم اینترنت نبود که برم بخونم یهو می دیدم سه چهار ماهه پریود نشدم منم تپلی بودم پیش خودم میگفتم نکنه حامله ام😂😂😂 خنگ بودم به خدا😂😂😂خدا یهو شفام داد از خنگی دراومدم😂😂😂

انشاالله مامان بشی ماهم برات اینجا دست و جیغ و هورا کنیم منم شش روز دیه موعد پریه دعا کن حامله باشم خسته شدم

2706