2737
2739
عنوان

همش ترس سقط دارم 😭

1189 بازدید | 35 پست

سلام دوستان من بخاطره لکه بینی استراحت مطلقم خداروشکر فعلا قطع شده همش دکترم استرس میده هی میگه استراحت کامل کن

حالا هر هفته آمپول میزنم

همش خوابای بد میبینم و نگرانم چیزیش بشه الان هفته ۱۵ و ۲روز ام هست خیلی اعصابمو خراب میکنه این فکرو همش سعی میکنم کنترل کنم ولی بازم...😭

چه کنمم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر بیکاریه

بگو چند روز مادرت بیاد پیشت

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728

ب این فکرکن نی نی توسالم بغل میکنی بحق پنج تن،دستتوبذارروشکمت وایت الکرسی بخون اب رواتیشه ارومت میکنه،توکلت بخداباشه

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2738

عزیزم

من هفته ده سقط داشتم متاسفانه و دقیقا این بار هم هفته ده خونریزی و لکه بینی داشتم ، ناامید شدم 

اما خدا رو شکر چیزی نشد و نی نی من سالم سالم

دو سه هفته ای کامل استراحت کردم و تمام شد

استرس که گفتی من داشتم و دارم

درکت میکنم

تازه وقتی وارد ماه 5 شدم کمی ارام شدم. هر وقت استرسم زیاد میشه ایت الکرسی میخونم و سوره حجرات

امتحان کن خیلیییییییییی ج میده

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

قرآن سوره حجرات بخون جلوگیری از سقطه

من زیاد میخوندم سونو هفته ۵ رفتم بخاطر خونریزی گف سقط کردی تا دو هفته قرص سقط و زعفرون و.....کارم شده بود هفته۷ رفتم سونو بقایا دکترگفت معجزه شده قلب بچه میزنه....قرآن بچمو نگه داشت نذر کن...نذر کردم سالم باشه بذارم حسین ک خدابهم بخشید وگذاشتم حسین آقا

قرآن سوره حجرات بخون جلوگیری از سقطه من زیاد میخوندم سونو هفته ۵ رفتم بخاطر خونریزی گف سقط کردی تا ...

وای یه جوری شدم خدایاشکرت😢😢

برامنم دعاکن توروخدا لکه بینی دارم استرس سقط منو کشته😔

2706