2737
2739
عنوان

همش ترس سقط دارم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همش استرس دارم یه خانومه تو یکی ازاین تاپبکا گفت ماه ۶سقط داشته ینی تا بچه بدنیا بیاد بایداسترس ...

مثل خوره افتاده به جونممم خیلیییییی گریه میکنم التماس خدا میکنم صبحم خواب بد دیدم کلی گریه کردمم😭😭

وای یه جوری شدم خدایاشکرت😢😢 برامنم دعاکن توروخدا لکه بینی دارم استرس سقط منو کشته😔

من کل۹ ماه استراحت کردم حتی پارسال عید جایی نرفتم اصلا سوار ماشین نمیشدم...آدم بخاطربچش همه کار میکنه...۳ بار قران و ختم کردم..آرامش میدادبهم

2728
عزیزم من هفته ده سقط داشتم متاسفانه و دقیقا این بار هم هفته ده خونریزی و لکه بینی داشتم ، ناامید شد ...

بخدا دیوونه شدم همش میگم توکل به خودت ولی یهو یه خواب بد یه اتفاق بد میاد تو ذهنم کلی التماسش میکنم گریه میکنم😭😭😭

مثل خوره افتاده به جونممم خیلیییییی گریه میکنم التماس خدا میکنم صبحم خواب بد دیدم کلی گریه کردمم😭😭

منم خواب بد زیاد میبینم  ایه الکرسی میخونم براش یکم اروم میشم ولی بازم ته ذهنم هستش که اگه ازدستش بدم چی

قرآن سوره حجرات بخون جلوگیری از سقطه من زیاد میخوندم سونو هفته ۵ رفتم بخاطر خونریزی گف سقط کردی تا ...

من نذر کردم چشم سوره حجرات هم میخونم خیلی احساس بدیههه😭😭

2740
من نذر کردم چشم سوره حجرات هم میخونم خیلی احساس بدیههه😭😭

کاملا درکت میکنم من هم هفته ۵ هم ۱۲ خونریزی شدیدافتام...همش استرس داشتم ولی از این دورانت استفاده کن بهترین روزهاتو داری میگذرونی...تکون های نی نی قشنگ ترین حسه ک ی مامان میفهمه...باهربار تکون دست بذار روی شکمت سوره ولعصر وبخون بچه صبور شه

نه گفته هیچ کار نکن ولی خب نمیشه که کار میکنم خیلی کممم

ببين عزيزم به چيزاى بد اصلا فكر نكن خداروشكر كه لكه بينيم ندارى ديگه همين استرس اصلا برات خوب نيست...من خودم تو هفته ى ٦بود كه با يه عالمه خون ريزى كه قطع نميشد سقط كردم ولى باز اميد داشتم كه ميمونه ولى نموند...با لكه بينيه كم هيچ اتفاقى نميوفته تو اوايل باردارى استراحت چيزه طبيعيه مطمئن باش بهترين روزاتو دارى سپرى ميكنى

ميترسم براى ديدنم از بهشت به جهنم آيد..................مادر است ديگر
ببين عزيزم به چيزاى بد اصلا فكر نكن خداروشكر كه لكه بينيم ندارى ديگه همين استرس اصلا برات خوب نيست.. ...

ممنونم از حرفات ولی همش دلهره دارم اصلا نمیدونم چرا دکتر یکم آرامش نداد بهم همش دعوام کرد استراحت کن😭😭

ممنونم از حرفات ولی همش دلهره دارم اصلا نمیدونم چرا دکتر یکم آرامش نداد بهم همش دعوام کرد استراحت کن ...

دكترا همشون هميشه همين جورى حرف ميزنن كه از خودمون بيشتر مراقبت كنيم شماام استراحت كن چيزاى منفيم از خودت دور كن تا خدا نخواد هيچ اتفاقى نميوفته

ميترسم براى ديدنم از بهشت به جهنم آيد..................مادر است ديگر

اصلا نگران نباش ،منم لکه بینی داشتم که با شیاف برطرف شد دکتر منم خیلی منو میترسونه که استراحت کن  و... از دکترت دلخور نباش برای سلامتیه خودت و بچت میگه،دیدن خواب بد و کابوس هم تو بارداری طبیعیه من از وقتی میخوابم تا وقتی بیدار میشم یکسره خواب میبینم

بخدا دیوونه شدم همش میگم توکل به خودت ولی یهو یه خواب بد یه اتفاق بد میاد تو ذهنم کلی التماسش میکنم ...

سوره ای که گفتم و ایت الکرسی رو زیاد بخون. میدونم چی میگی ، قبل از خواب هم تا خوابت ببره چندین بار الا بذکرالله تطمئن القلوب رو هی تکرار کن

در ضمن موقع خواب یه قران بزار بالای سرت تا خواب بد نبینی و نترسی

امتحان کن تا ببینی چقدر اروم میشی

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2706