2733
2734
عنوان

عفونت 🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دروغ میگی؟میدونستی عفونت باعث بسته شدن لوله هات میشه دختر؟منم یمدت عفونت داشتم درست حسابی درمان نکرد ...

رفتم دکتر سونو داخل کرد گفت چیزیم نیس

خب من اصن نمی‌دونستم عفونت دارم

عادت کرده بودم بهش

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728
عسل اصل دارم فقط با موم هاشه . ۱۴ روز تزریق کنم؟؟؟ نمیشه با انگشت انجام بدم ببخشید اخه تزریق اش سخت& ...

خب مومشو جداکن عزیزم نه باید قشنگ به دهانه رحمت برسه که زخم هست

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
الان ام ک رفتم دکتر برا بارداری بود وگرنه اصن نمی‌رفتم رفع ک نشده ولی خیلی بهترشده

خب نرو ضررش واسه خودته دیگ مجبوری بری دزمان شی اگر بچه میخوای

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
2740
اووف. علایمت چی بود؟

ترشح زیاد

بو میداد

لباس زیرم زرد میشد

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
خب نرو ضررش واسه خودته دیگ مجبوری بری دزمان شی اگر بچه میخوای

دارم میگم رفتم دیگه🤣

2706