2733
2734
عنوان

عفونت 🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 80 پست
بله ک‌هست خیلیا با عفونتم باردار شدن

خیلی بود آخه

ی چهار پنج سالی بود داشتمش

روم نمیشد برم دکتر

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حس میکنم تخمدون راستم درد میکنه میگن عفونته نمیدونم چیه

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2728
2740
عسل اصل تا۱۴طزریق کن 

عسل بریزیم اون تو ک چسبناک میشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
خیلی بود آخه ی چهار پنج سالی بود داشتمش روم نمیشد برم دکتر

دروغ میگی؟میدونستی عفونت باعث بسته شدن لوله هات میشه دختر؟منم یمدت عفونت داشتم درست حسابی درمان نکردم لوله چپم و گرفت

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
دیوونه رو داشتن نمیخواد ک این همه ملت میرن خداروشکر باز رفع شده

الان ام ک رفتم دکتر برا بارداری بود وگرنه اصن نمی‌رفتم

رفع ک نشده ولی خیلی بهترشده

2706