2737
2739
منم تا امسال کلا نیم دونه میگرفتیم تازه برای مهمونم از همون میذاشتم😖

اره بابا اخه دونه کامل گرونه .کیلویی ۱۷ به بالا هست

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

عنبر بو چه برنجیه برای کجاست اولین باره اسمشو میشنوم

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا .... شاید باورت نشه اما من پارسال همش خرده برنج عنبربو میگرفتم اصلا شفته نمیکردم . فقط باید یکم ...

مهمون بره به درک خودمون آدمیم.خیلی اعصابم خورد شد .اصلا بیرون‌میرم برا خرید افسرده میشم آخرشم نصف چیزایی ک لازم بود نمیخرم.اه.تا کی انقد گرونی.خسته شدم بخدا

2728
وای اصلا نبود ..من کته میذارم همین عنبر هم بزور خوب در میاوردم.نیم دانه خیلی تو کته له نمیپزه؟؟؟

ما خودمون از گیلان نیم دانه میاریم کیلویی ده خریدیم البته تناژی میاریم برافروش  برنج  کامل هم برافروش میاریم بیست روز پیش سفارش داشتیم باور کن تنی گفت کیلویی پونزده نمیصرفه نیاوردیم حداقل کیلویی پنج تومن باید برامون داشته باشه  بنزینا حق کارگر خیلی شده . اینجا کسی کیلویی بیستومن نمیخره سفارشیا هم گفتن فعلا نمیهایم ببینیم قیمت پایین میاد 

2738
مهمون بره به درک خودمون آدمیم.خیلی اعصابم خورد شد .اصلا بیرون‌میرم برا خرید افسرده میشم آخرشم نصف چی ...

اره خب شرایط که بده اما خب چاره چیه انشاالله که خدا کمک همه بکنع

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
کمک میکنه که فرهنگ غذاییمونو بالا ببریم برنج کم بخوریم😐 پیازم که گرون شده ملت دیگه نون و پیازم نمی ...

دقیقا با فرهنگ کجا باید غذا بخوریم؟؟فرهنگ غذایی گاو و گوسفند از ماها غنی تره خداشاهده.خدا لعنت کنه باعث بانی گرونی رو.

عنبر بو چه برنجیه برای کجاست اولین باره اسمشو میشنوم

جنوبیه

برا جنوبه.منم همینجا پرسیدم سال پیش بچه ها گفتن رفتم خریدم چندبار.اما دیگه اونم رفته آسمون قیمتش

خوبه ؟ تو شهرمون  اصلا عنبر بو ندیدم 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
خوش بحالتون

ببین جامبو داره هاشمی خوب کیلویی 16تومنه معمولا جامبو دو سه هفته دیرتر از بازار گرون میکنه..برو اگر بود بخر

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2706